Wiadomość którą otrzymaliśmy utwierdza nas w przekonaniu, że chcieć to móc. Dowodem na to jest dwóch naszych radnych Mariusz Skakuj oraz Marcin Gręblicki, którzy prywatnie, poza godzinami pracy prowadzą prężnie działający i rozwijający się klub sportowy LEŚNIK KLINISKA.

Będzie to impreza jakiej jeszcze w Polsce nie było, czyli gra w piłkę 3×3 ( trzech zawodników na trzech zawodników), na specjalnych boiskach – mówi w rozmowie z nami prezes Leśnika Kliniska Mariusz Skakuj  Impreza zyskała patronat Polskiego związku Piłki Nożnej. Dwa dni sporej zabawy w Kliniskach, coś i dla dzieci i dorosłych, bo oprócz sportowych emocji planujemy zrobić fajnym piknik Będzie się działo. Impreza planowana jest na ośmiuset uczestników. Każdy z uczestników dostanie pamiątkowy medal, dostanie talerz pysznej pomidoróweczki oraz wiele niezapomnianych piłkarskich wrażeń – dodaje Mariusz Skakuj.

Impreza planowana jest 𝐰 𝐝𝐧𝐢𝐚𝐜𝐡 𝟑-𝟒 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚 2023r. ZAPISY właśnie ruszyły – kliknij TUTAJ ! Wielkie informacje znajdziecie Państwo na specjalnie przygotowanym FUN Page-u – TUTAJ !

2023 przywitali zdrowo i sportowo

Kamila Chilkiewicz – Piwowarska

 

Dodaj komentarz