17 KOLEJKA – POJEDYNEK ORZEŁ kontra SPARTA! 

17 KOLEJKA – POJEDYNEK ORZEŁ kontra SPARTA! 

W sobotę 18 marca o godzinie 13:00, na stadionie w Łożnicy, Orzeł rozegra spotkanie 17 kolejki Klasy Okręgowej z MKS Sparta Gryfice.

Pierwsza kolejka rundy wiosennej ze względu na warunki pogodowe nie doszła do skutku, więc będzie to ponowna inauguracja wiosennych zmagań.
W jesiennym spotkaniu obu drużyn lepszy okazał się Orzeł, wygrywając 0:1, po heroicznym i “gladiatorskim” pojedynku, po bramce Nowaka D. 
MKS Sparta Gryfice po 15 kolejkach zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 34 punktów. Wygrali 11 spotkań, 1 zremisowali i odnieśli 3 porażki z bilansem bramkowym 43:15. Sparta ma najlepszą defensywę w lidze.

Orzeł po 15 kolejkach zajmuje 5 miejsce , zdobył 30 punktów i ma bilans bramkowy 31:20. Orzeł zanotował 9 wygranych, 3 remisy i 3 przegrane.
Drużyna z Gryfic zimą wzmocniła się i wiosną będzie chciała namieszać w walce o awans, a w starciu z Orłem zrewanżować się za porażkę w poprzedniej rundzie.
Zawodnicy z Łożnicy z pewnością chcą udowodnić swoją wartość i pokazać, że zwycięstwa z rundy jesiennej to nie przypadek.

Zapowiada się zacięte i emocjonujące spotkanie na szczycie tabeli Klasy Okręgowej.

Zapraszamy na mecz, w sobotę 18 marca 2023, o godzinie 13:00. Stadion w Łoźnicy.

Wywiad z trenerem Wojtkiem Borkiem

Paweł Nowakowski

Dodaj komentarz