Klub Koalicja Samorządowa to … Klub Koalicja Samorządowa tamto …

Jacy to Radni z Klubu Koalicja Samorządowa są bystrzy, wspaniali i przedsiębiorczy można przeczytać w każdym z ich chwalipostów.

To my … to dzięki nam … to na nasz wniosek … itp. itd. Prawda jest jednak zgoła inna.

Z przykrością musimy stwierdzić, iż liderzy Klubu Koalicja Samorządowa, ci najgłośniej piszczący w mediach społecznościowych, często są nieobecni na gminnych komisjach, unikają zespołów oraz wszelkiego rodzaju spotkań, na których można wypracować wspólne stanowisko i działać ramie w ramię dla mieszkańców gminy Goleniów.

Jednak szczytem cynizmu, ze strony głównodowodzących Klubu Koalicja Samorządowa w Goleniowie, jest przypisywanie sobie zasług budowy nowego przedszkola w Kliniskach Wielkich.

Nie wiemy, czy to zaniki pamięci, czy skrajna bezczelność, ale szanowni Radni przecież WY w głosowaniu nad budżetem, w którym właśnie ta inwestycja byłą jedną ze sztandarowych, wstrzymaliście się od głosu ! 

Na zakończenie, w przypływie refleksji pragniemy zamieścić wiersza Igora Sikiryckiego “Zoologiczny talent”, który doskonale odzwierciedla koalicyjną rzeczywistość. Niech stanie się on źródłem inspiracji do prawdziwych działań, a nie jedynie chęci medialnego lansu :

Jacek odważny jest jak lew
I w wodzie czuje się jak ryba
Jak jeleń biega pośród drzew,
A z trampoliny jak ptak śmiga.

Po płotach łazi niby kot,
Jak czapla zręcznie ryby łowi,
A gdy zaśpiewa, gotów w lot
Dorównać głosem słowikowi.

Nagrodę chłopcu za to dać
Z pewnością byłoby już można,
Gdyby nie pysznił się jak paw
I mniej uparty był od kozła.

To ich głosów zabrakło przy stołówkach

(red.)

Dodaj komentarz