Policyjna Statystyka – na bani hulajnogą

Komenda Powiatowa Policji – KPP Goleniów w Goleniowie,  zestawienie biuletynu zdarzeń na dzień 09.01.2023 r. ze zdarzeń zakończonych, za okres od 02.01.2023 do 09.01.2023 r.

 

Data i godzina zdarzenia: 02.01.2023 r. godz. 16:23

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 37- letni mieszkaniec gminy Maszewo, kierował pojazdem mechanicznym, będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Badanie wskazało na obecność THC oraz Amfetaminy w ślinie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Kliniska Wielkie, Kliniska Wielki, ul. Piastowska 25.

 

Data i godzina zdarzenia: 03.01.2023 r. godz. 11:42

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 32- letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował rowerem , znajdując się w stanie po użyciu alkoholu -0,44 alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Trzechel 2.

 

Data i godzina zdarzenia: 03.01.2023 r. godz. 16:26

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 36- letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Chevrolet, znajdując się w stanie nietrzeźwości-1,55 alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów, ul. Wojska Polskiego 2.

 

Data i godzina zdarzenia: 07.01.2023 r. godz. 03:00

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 374- letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Opel, znajdując się pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów, ul. Szczecińska 34.

 

 

Data i godzina zdarzenia: 07.01.2023 r. godz. 11:03

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 48- letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Subaru, będąc w stanie po użyciu alkoholu-0,27 alkoholu w organizmie. Ponadto kierował samochodem pomimo orzeczonych zakazów prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydanych przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Łozienica, ul. Nowa 17.

 

Data i godzina zdarzenia: 08.01.2023 r. godz. 00:55

Opis zdarzenia:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Goleniowie, podczas kontroli ujawnili, że 17- letnia mieszkanka powiatu goleniowskiego, kierowała hulajnogą elektryczną, znajdując się w stanie nietrzeźwości-0,58 alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów, ul. Spacerowa 1.

 

Poprzednia statystyka

Policyjna Statystyka – z promilami hulajnogą

Dodaj komentarz