Szanowni Państwo,

W niedzielę doświadczyłem tragicznej organizacji życia w Powiecie Goleniowskim. Nieudana rekrutacja do szkół średnich dla naszych dzieci i brak miejsc, brak pomysłu na poprawę bezpieczeństwa od kilkunastu lat na drodze Goleniów – Załom. Co jeszcze może być nie tak?
.
Apteka. Jestem 60 latkiem. Na wywieszce na drzwiach apteki w Goleniowie koło fontanny zostałem zaskoczony informacją o najbliższej otwartej w Nowogardzie. W Internecie tej informacji nie udało mi się znaleźć.
.
Czy kilkudziesięcio tysięczne miasto nie może mieć czynnej apteki? Czy w szpitalu nie może działać apteka?
Pozostaje pytanie jak w niedzielę dojechać do Nowogardu z gorączką? Zarażać innych w pociągu lub autobusie? Poza tym jeszcze pociąg musi jechać. Ale Wy tego nie zrozumiecie, bo macie służbowe auta.
.
Panie burmistrzu, Panie starosto weźcie się do roboty i rozwiązujcie problemy zwykłych ludzi. Nie interesuje nas czy to wina Tuska czy Ziobry czy Kaczyńskiego? Tu na miejscu to wy jesteście od rozwiązywania problemów ludzi! Za to bierzecie okrągłe wypłaty od momentu gdy Wam pozwolił na to Kaczyński.
.
Pytanie co ma zrobić mieszkaniec Nowogardu gdy u nich apteka zamknięta w niedzielę?
.
Dane osób piszącego do wiadomości redakcji.
.
Wyrażane w Listach poglądy nie są poglądami przedstawianymi przez redakcję, a jedynie przez piszącego autora, tym samym nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
.
.

Starostwo na tapecie – List do Redakcji

Kamila Chilkiewicz – Piwowarska

Dodaj komentarz