Jak czytamy na profilu FB Radnego Roberta Kuszyńskiego dziś – 25.07.2022 – odbyło się spotkanie mobilizujące wszystkie siły.

  • Bardzo dziękuję mieszkańcom Klinisk Wielkich, Rurzycy, Pucic, Załomia oraz Czarnej Łąki za dzisiejsze spotkanie. Dzięki Wam wiem, że nasze dotychczasowe wspólne działania mają sens i powinniśmy wszelkimi możliwymi sposobami dążyć do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Zróbmy wszystko abyśmy My i Nasze Dzieci były bezpieczne. Do zobaczenia w środę na sesji Rady Miejskiej. Za udział w dzisiejszym spotkaniu bardzo dziękuję także radnym z Rady Miejskiej w Goleniowie Marcinowi Gręblickiemu, Mariusz Skakuj, Krzysztof Sypień, Łukasz Mituła, radnemu z Rady Powiatu Goleniowskiego Arkadiusz Guziak, oraz Pani Sołtys z Czarnej Łąki Małgorzata Zackiewicz oraz Sołtysowi Klinisk Cezary Stefaniak – czytamy w komentarzu Radnego R. Kuszyńskiego

Ogromnie nas to cieszy, że ludzie którzy mają w sobie charyzmę, wolę walki i chęć zmiany na lepsze stanęli po jednej stronie boiska, mimo mniejszych czy większych animozji. Brawo !

Mieszkańcy Rurzycy, Klinisk w gotowości

Kamila Chilkiewicz – Piwowarska

Dodaj komentarz