Zarówno na FunPage-u Gminy Goleniów jak i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie podana została taka informacja:

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia rekreacyjno- sportowe podczas ferii zimowych. Nie ma znaczenia czy grasz w Inie, Hanzie czy OKSie, a może przyjechałeś na ferie do rodziny. Zapraszamy w drugim tygodniu ferii na Football Camp. Oprócz zajęć treningowych i mini-turniejów zapraszamy na wycieczki do kina, na basen, na lodowisku czy do parku – trampolin. Szczegóły na plakacie. Ilość miejsc ograniczona.
Na początku myśleliśmy, że organizatorem jest OSiR – gdyż to na jego stronie dojrzeliśmy informację po raz pierwszy.
Po zbadaniu sprawy okazało się jednak, iż organizatorem ferii w tym przypadku jest Radny Artur Panek – prezes Klubu OKS w Goleniowie, a koszt turnusu feryjnego to – 550 zł. 
Kolejną szałową informacją jest to, iż Pan Radny Panek – jako organizator, mimo obowiązku ustawowego, na daną chwilę, nie posiada odpowiedniej zgodny Kuratorium Oświaty na zorganizowanie wypoczynku feryjnego ” Football Camp”. Więc póki co feryjną imprezę dla dzieci i młodzieży, na dzień dzisiejszy, Pan Radny Panek prowadzić będzie  “na dziko”.
Podczas rozmowy telefonicznej z naszym Redaktorem, Pan Radny wykazał się totalną nieznajomością przepisów, twierdząc, że wcale nie musi swoich feryjnych planów nigdzie zgłaszać.
Ciekawe czy po naszym artykule nadal będzie szedł w zaparte ?
Oj nieładnie, nieładnie …

Dzieci w GDK na szarym końcu ?

 

(red.)

Dodaj komentarz