Zdaje się, że Goleniowski Dom Kultury, w głównej mierze, stawia na rozwój osób 18 +. Smutne ale prawdziwe.

Koncerty na Rampie odbywają według dopracowanego harmonogramu. Są to wydarzenia bezpłatnie lub po tak zwanych kosztach, natomiast rodzice dzieci chcąc skorzystać z bardzo skąpej oferty ferii w GDK muszą za wszystko płacić.

Dlaczego Goleniowski Dom Kultury skupia się wyłącznie na pielęgnowaniu oferty dla osób dorosłych, które jak w każdym cywilizowanym kraju za swoje rozrywki powinni płacić z własnej kieszeni ?

Oferta Goleniowskiego Domu Kultury dla dzieci w czasie ferii zimowych – skąpo i drogo.

Wszystkie warsztaty oraz wyjazdy dla dzieci, odbywające się w GDK w czasie ferii zimowych, mają charakter płatny. Za 2h zajęć z instruktorem, który i tak dostaje miesięczną pensję rodzic ma zapłacić 15 zł – domyślamy się, że są to koszty zakupu materiałów – niemniej jednak, czy rodzic powinien ponosić jakiekolwiek wydatki ?

Czy w naszej Gminie jest już taka bida z nędzą, że dzieci muszą płacić za wszystko, a urząd – lekką ręką – wydaje 20 tyś na zakup papieru ksero na dwa i pół miesiąca, czy też finansuje działalność ” Tańcbudy” , w której króluje Stowarzyszenie Rock Hard Ride Free – więcej o działalności stowarzyszenia w artykule – kliknij link.

Jakie są w tej Gminie priorytety ? Dzieci i młodzież czy podstarzali “Artyści” balujący za publiczne pieniądze ?

Ciekawe czy nasi goleniowscy Radni pochylą się nad tą chorą sytuacją ?

Rampa kolesiów – dofinansowana

 

(red.)

 

Dodaj komentarz