Od zupełnie niedawna mamy przyjemność śledzić pracę Pani Burmistrz Anity Jurewicz oraz to co dzieje się w naszej gminie na publicznym profilu FaceBook – owym ” Anita Jurewicz Wice Burmistrzyni Gminy Goleniów” – kliknij link do profilu.

Pani Anita został mianowana na stanowisko wice burmistrz po śmierci Burmistrza Henryka Zajko. Swoją rolę pełni już ponad rok. Do tej pory nie miała potrzeby bycia na facebook – wym afiszu. Co się zmieniło ? Czyżby Platforma Obywatelska szykowała Panią Anitę na fotel Burmistrza Gminy Goleniów? Jeśli tak, to rzeczywiście najwyższy czas aby promować markę osobistą naszej Wice Burmistrz. Jak bardzo będzie ona autentyczna ?

Odrzucając jednak zaplecze partyjne, wszelkie animozje, sympatie czy antypatie przyznać trzeba, że Burmistrz Anita jest osobą bardzo pracowitą, sumienna. Dowiodła tego będąc na stanowisku Dyrektora Biblioteki, dowodzi również teraz pełniąc funkcję Wice Burmistrza Gminy Goleniów. Jej kalendarz wypełniony jest po brzegi, ma czas dla wszystkich, umówienie się z nią nie stanowi większego problemu. Wszystkich traktuje z szacunkiem i należytą godnością.

Jak widać bark doświadczenia można nadrobić ciężką pracą. Pierwsze skrzypce gminy powinny dostroić się i zacząć grać jak trzeba biorąc przykład ze swoich zastępców.

Mocny wniosek mieszkanki do Burmistrz Jurewicz

Kamila Chilkiewicz – Piwowarska

Dodaj komentarz