Przeszło 30 lat uprawia sztuki i sporty walki (KarateShotokan, KarateKyokushin, Aikido, KickBoxing, Systema, JuJitsu).

Stopnie mistrzowskie karate & JuJitsuKOBUDO uzyskane przeszło 14 lat temu, ostatni 1DAN JuJitsu – grudzień 2005r., 2DAN Karate, 2DAN KickBoxing, 2DAN Sanda, Certyfikowany Instruktor JuJitsuKOBUDO, Certyfikowany Instruktor KARATE, Certyfikowany Instruktor MMA, Certyfikowany Instruktor KickBoxingu.

Posiada mnóstwo szkoleń i uprawnień specjalistycznych (techniki i taktyka interwencji, pałka TONFA, obsługa broni krótkiej i długiej w tym pistolet maszynowy GLAUBERYT i strzelba IMPERATOR, combat), – uczestnik i medalista zawodów w Polsce i za granicą, w tym także w UK.

Jego odbyte walki w wielu formułach (boks olimpijski i zawodowy, KickBoxing w różnych formułach od POINTS poprzez LIGHT, aż po FULL CONTACT; K1, KarateKumite, i inne) to prestiż w każdym wydaniu.

– 2019r.: British Open Championship – brązowe medale w Karate Kumite i KickBoxing POINTS, Midlands Open Championship – brązowy medal KickBoxing POINTS oraz KICK BOXING CHAMPION,

– Brązowy  medalista Mistrzostw Europy WKO w KickBoxingu,

– Dwukrotny srebrny  medalista Mistrzostw Anglii IBKO w KickBoxingu,

– Srebrny medal na Mistrzostwach Świata 2021 federacji WKO – kickboxing 89 – 93 kg,

Działający pod egidą tak renomowanych organizacji jak:

–  Polska Akademia JuJitsu,

–  Polska Międzynarodowa Akademia JuJitsu,

–  BMA&BA,

–  EFCKO

–  XFC,

–  WFMC

Kto to taki ?

To nasz rodowity goleniowianin – Kamil Pińkowski ( Piniek ). 

Pragnę poinformować z dumą, że w ostatnich miesiącach powołany zostałem do Kadry Polski federacji WKO jako trener i zawodnik.  Zdobyłem brąz na Mistrzostwach Europy w KickBoxingu oraz dwa srebrne medale na Mistrzostwach Anglii federacji IBKO oraz wicemistrzostwo świata federacji WKO w LightKontakt w wadze do 95kg.  Jestem też na wysokich (pozycja 2 i pozycja 4) pozycjach w światowych rankingach.

My natomiast jesteśmy dumni z faktu, że Kamil przyjął nasze zaproszenie i jak tylko przybędzie do Goleniowa przygotujemy dla Państwa fajny materiał przed kamerą, w którym Mistrz zdradzi nam co nieco tajemnic ze swoich młodzieńczych goleniowskich lat 🙂

(red.)

Dodaj komentarz