Pomoc dla pogorzelców z Modrzewia

W dniu 15.07.2021 w południe w miejscowości Modrzewie wybuchł pożar, który odebrał dach nad głową 5 osobowej rodzinie z małym dzieckiem.

Rodzinie, która dopiero poznawała uroki życia w tej miejscowości, bo dom miał dopiero 2 lata. Ogień wybuchł na poddaszu, co doprowadziło do spalenia praktycznie całego dachu, części środka, a przy akcji gaśniczej zalania domu.

Aby odbudować to co straciła rodzina Wieczorków potrzebna jest masa czasu, pracy i pieniędzy, dlatego powstaje ta zbiórka, aby każdy z nas miał okazję przyłączyć się do pomocy.

Zachęcamy i prosimy wszystkich o wsparcie, a jeżeli ktoś nie może wesprzeć ich finansowo niech udostępni, tak aby zbiórka dotarła do jak największej liczby osób. Całość uzbieranej kwoty zostanie przekazana poszkodowanej rodzinie, a pieniądze pomogą głównie w zakupie niezbędnych materiałów budowlanych. W tej tragicznej dla nich sytuacji pomóżmy wrócić im do normalności i odbudować dach nad głową…

W niedzielę 18 lipca w kościołach w Helenowie, w Stawnie i w Podańsku po Mszach będą zbierane ofiary na rzecz zrzutki “Pomoc dla Pogorzelców z Modrzewia”.

Każdy z nas może już wesprzeć poszkodowanych, dla których uruchomiono zrzutkę online https://zrzutka.pl/uce45b

 

informacja i foto internet

Dodaj komentarz