Sportowa Akcja ZAZ dla Kacperka z Mostów

Zakład Aktywności Zawodowej Goleniów zachęca wszystkich ogromnie do wzięcia udziału w CHARYTATYWNYM BIEGU DLA KACPERKA na dystansie półmaratonu.

Zasady są bardzo proste:

Dystans można przebiec, przetruchtać, czy nawet częściowo przejść. Nie liczy się styl ani czas ukończenia. Ważny jest udział! Każdy zapisany uczestnik otrzyma pakiet startowy, z którego 100% dochodu przeznaczone zostanie dla Kacpra zmagającego się z SMA.

Sztab ZAZ przygotował 200 pakietów w dwóch wariantach:

– 100 x WARIANT STANDARD: woda, isotonic, baton, owoc, pamiątkowy medal, numer startowy i dyplom – cena od 20 zł. ( kwota jest minimalna co oznacza, iż jeśli tylko uczestnik ma ochotę może wpłacić więcej ).

– 100 x WARIANT VIP – poszerzony o koszulkę – od 50 zł. ( kwota jest minimalna co oznacza, iż jeśli tylko uczestnik ma ochotę może wpłacić więcej ).

Rejestracja oraz odbiór pakietów:

Pakiety będą dystrybuowane w UGiM w punkcie obsługi interesantów, od dnia 17 maja 2021 r. Warunkiem odbioru pakietu będzie wpłata datku na konto Kacperka https://www.siepomaga.pl/licytacjekacperkowe, lub gotówkowa przy odbiorze pakietu – do puszki wolontariusza.

Z uwagi na ograniczenia pandemiczne bieg rozkładamy na 4 dni ale każdy chętny może przebiec swój półmaraton w dowolnym czasie i (ulubionym przez siebie) miejscu.

Organizatorzy proponują niezwykle urokliwy odcinek z Lubczyny do Szczecina wzdłuż jeziora Dąbie – tu trasa będzie specjalnie oznaczona.

Liczy się każdy uczestnik i każda złotówka dlatego organizatorzy mają do zaproponowania dwa dystanse 5km oraz 10 km.

Zgłoszenia należy kierować na adres: [email protected] podając:

Imię, nazwisko, rodzaj pakietu : standard lub VIP (plus rozmiar koszulki) oraz dystans.

Akcja nie ma charakteru oficjalnego biegu, uzyskane czasy stanowić będą prywatne osiągnięcie i satysfakcję uczestnika.

 

Do dzieła 😊

 

( red.)

Dodaj komentarz