Dzikie Granie w Kliniskach zebrało owacje na stojąco

W dniu wczorajszym – 10.07.2023 – odbyła się, zapowiadana od pewnego czasu nietuzinkowa, impreza sportowa skierowana do najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Mowa tu o “Dzikim Graniu 3×3” w Kliniskach Wielkich, czyli imprezie jakiej jeszcze w Polsce nie było.

Cała zabawa polegała na tym, iż w rozgrywkach mógł wziąć udział każdy młody człowiek, bez względu na to czy jest zrzeszony, czy nie w klubie piłkarskim. Zawodnicy grali  w piłkę 3×3 ( trzech zawodników na trzech zawodników), na specjalnych boiskach, a po rozgrywkach na pasjonatów czekało mnóstwo pyszności i atrakcji. Każdy z uczestników dostał również pamiątkowy medal – mówi w rozmowie z nami prezes Leśnika Kliniska Mariusz Skakuj.

Impreza zyskała patronat Polskiego związku Piłki Nożnej i miała charakter zupełnie otwarty, gdyż oprócz rozgrywek na pięknie wypielęgnowanej murawie boiska Leśnika Kliniska odbył się również festyn.

Ekipa naszego portalu, niestety nie mogła osobiście stawić się na wydarzenie, jednak zapytaliśmy uczestników imprezy o ich wrażenia. Każda jedna zapytana osoba, bez względu na wiek, określała imprezę jako wyśmienitą, idealną, przygotowaną precyzyjnie pod każdym względem. 

Więcej w foto galerii przygotowanej przez firmę Fotografia Sportowa – Dulny Foto 

Unikatowe wydarzenie piłkarskie w Kliniskach

(red.)

Dodaj komentarz