Ziarnko prawdy, czyli Goleniow.net wyjaśnia?

W opublikowanym przez naszą redakcję artykule zatytułowanym Pieniądze nie śmierdzą, nawet dla obywatela Krupowicza, napisaliśmy następująco:

“Robert Wiesław Krupowicz jako burmistrz Gminy Goleniów w czasie absencji chorobowej nie wykonywał swoich obowiązków i starał się jak najmniej udzielać na portalu społecznościowym Facebook, za to jako wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej “Uzdrowiska Świnoujście” takich oporów już nie miał i 03 lipca 2020 r., 11 września 2020 r. i 30 listopada 2020 r. brał czynny udział w posiedzeniach za co zapewne otrzymał wynagrodzenie.”

To zdanie wywołało na wielu forach dyskusyjnych związanych z Goleniowem prawdziwą burzę i szeroką falę dyskusji. Osoby zwykle broniące urzędu oraz Roberta Krupowicza w ciemno zarzuciły nam pisanie nieprawdy. Wobec powyższego zamieszczamy poniżej protokoły z posiedzeń Rady Nadzorczej “Uzdrowiska Świnoujście” , w których brał udział Burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz z Jego autentycznymi podpisami. Zaznaczyć należy iż, posiedzenia odbyły się w czasie zwolnienia lekarskiego, na którym przebywał Burmistrz . Przy czym należy zaznaczyć , że takie działania jest prawnie niedozwolone.

Zwykle zebrane dowody w sprawach, które opisujemy nie upubliczniamy lecz tym razem robimy wyjątek.

Mamy również nadzieję na to, że po upublicznieniu tegoż ewidentnego złamania prawa przez Burmistrza Roberta Krupowicza , radni zmuszą Przewodniczącego Rady Gminy i Miasta w Goleniowie Panią Krystynę Jaworską do wyjaśnienia sprawy oraz powiadomienia odpowiednich instytucji o zaistniałym fakcie.

O sprawie będziemy informować na bieżąco.

Poniżej protokoły z posiedzeń do wglądu i zapoznania się

Protokół Nr 166 z dn. 03.07.2020 r..pdf

Protokół Nr 167 z dn. 11.09.2020 r..pdf

Protokół Nr 168 z dn. 30.11.2020 r..pdf

 

(red.)

 

Podpisy uczestników pod protokołem nr 166
Podpisy uczestników pod protokołem nr 166

 

Podpisy uczestników pod protokołem nr 167
Podpisy uczestników pod protokołem nr 167

 

 

 

 

Pieniądze nie śmierdzą, nawet dla obywatela Krupowicza

Dodaj komentarz