Internauci wybierają najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim 2021! Każdy może zgłosić swoje miasto lub atrakcję

Od 1 do 14.02.2021 r. trwa Walentynkowy Plebiscyt Discover Pomerania, w którym kilka miejsc walczy o tytuł „Najromantyczniejszego miejsca na Pomorzu Zachodnim 2021”.

Swój głos można oddać na stronie:

https://bit.ly/WalentynkowyPlebiscytGłosowanie

Miejsca, które znajdują się na liście do głosowania, pochodzą z dwóch źródeł. Pierwsze cztery z nich wybrane zostały przez znane osoby i organizacje:

  1. Taras widokowy w Widuchowej | Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna
  2. Rezerwat przyrody „Czarnocin im. prof. Janiny Jasnowskiej” | Piotr Nykowski, fotograf
  3. Zatoń Dolna, Piasek i Bielinek | Stanisław Heropolitański – lektor telewizyjny, prezenter i dziennikarz
  4. Jezioro Zatorek w Wisełce | Joanna Lisiecka, koordynatorka Pikniku nad Odrą

Pozostałe propozycje wskazują internauci.

Które miejsce otrzyma odznakę „Najromantyczniejszego miejsca na Pomorzu Zachodnim 2021”?

Zwycięzca Walentynkowego Plebiscytu otrzyma oznaczenie, które będzie mógł prezentować na swoich profilach w social media i stronie internetowej oraz w materiałach reklamowych
i promocyjnych.

Walentynkowy Plebiscyt to przede wszystkim sposób na promocję turystyki w trudnych czasach.

Romantyczne są nie tylko Paryż czy Wenecja. W nastrojowym, magicznym miejscu znaleźć się możemy dużo szybciej. Na Pomorzu Zachodnim jest wiele urokliwych zakątków, które sprzyjają romantycznym spotkaniom, spacerom. Taki plebiscyt ma ukazać, jak wiele pięknych, miłych oku i sercu miejsc znajduje się w rejonie, w którym mieszkamy i które warto odwiedzić, nie tylko w Święto Zakochanych – mówi Anna Duda z portalu Discover Pomerania.

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się na stronie www.discoverpomerania.pl. Wystarczy wybrać miejsce i kliknąć.

Walentynkowy Plebiscyt Discover Pomerania trwa 1-14.02.2021 r. Głosowanie kończy się 13.02.2021 o godz. 23:59. Jego wyniki opublikowane zostaną 14.02. o godz. 14:00 na blogu www.discoverpomerania.pl i na profilach Discover Pomerania w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie.

(red.)

Dodaj komentarz