Wsparcie dla Centrum Opiekuńczo – Leczniczego przy Centrum Medycznym w Goleniowie

Przy okazji akcji „Szlachetna Paczka”, w związku z aktualną sytuacją służby zdrowia w Polsce, zrodził się pomysł wsparcia naszego lokalnego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego działającego przy Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie.

Jest to miejsce dla osób wymagających stałego nadzoru medycznego i całodobowej opieki medycznej i rehabilitacji.

Po kontakcie z pracownikami Centrum Opiekuńczo-Leczniczego w Goleniowie okazało się, że potrzeby są ogromne. Stworzyli oni listę najpotrzebniejszych rzeczy. Okazało się, że brakuje wszystkiego.

W związku z powyższym Szkolny Klub Wolontariatu działający przy Zespole Szkół nr 1  w Goleniowie zdecydował się na szybkie działanie i organizację najpotrzebniejszych rzeczy wśród wolontariuszy, uczniów, mieszkańców Goleniowa i okolicznych miejscowości.

Potrzebne są m. in.: koce, poduszki, kołdry, prześcieradła, pościel 140×200 cm, materace przeciwodleżynowe, szampony, mydła, balsamy, mokre chusteczki, maści z mocznikiem do stóp, myjki, pampersy – rozmiar 3, talerze, dzbanki, kompresy żelowe, lodówka, środki czystości.

Osoby zainteresowane wsparciem mogą dostarczać rzeczy w następujące miejsca:

Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie, ul. Maszewska 6, w godzinach 9.00-15.00.
Możliwy jest także odbiór rzeczy przez wolontariuszy. W takim przypadku prosimy o kontakt pod numerem telefonu 694544398, 665965505, 509608797.

Akcja trwa do 21.12 2020 r.

Szkolny Klub Wolontariatu w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie

Dodaj komentarz