List do redakcji – Przed kilkoma dniami udałem się do apteki na ulicy Nadrzecznej, a przy okazji zwróciłem uwagę na stan otaczającego terenu. Przesyłam zdjęcia z mojego telefonu, aby ukazać, jak fatalny jest tam porządek. To miejsce jest po prostu jednym wielkim bałaganem i beznadziejną plamą na mapie naszego miasta. Wygląda to tak, jakby ktoś po prostu zrzucał wszystkie śmieci z Goleniowa prosto w te krzaki, a przecież znajdujemy się w samym centrum. Już kiedyś czytałem na waszym portalu o tej konkretnej lokalizacji i niestety, jak widać, nic się od tamtego czasu nie zmieniło.

Mając na uwadze to, że jestem mieszkańcem miasta, mam trochę obaw dotyczących kandydatów na urząd Burmistrza, zwłaszcza, że jeden z nich jest aktualnym kandydatem w zbliżających się wyborach. Czy ten kandydat, jeśli zostanie wybrany, ma zamiar kontynuować zarządzanie miastem w tak nieodpowiedni sposób? Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że nie to jest jego zadaniem, ale spodziewałbym się, że jako głowa miasta będzie podejmował działania mające na celu poprawę takich kwestii.

Pytanie o to, czy Burmistrz powinien zajmować się sprzątaniem, jest oczywiście retoryczne. Jednakże, jako wyborca, mam nadzieję, że każdy kandydat na to stanowisko będzie mobilizował swoich pracowników do bardziej sumiennej pracy, a nie tylko koncentrował się na kampanii wyborczej. Poprawa stanu naszego miasta powinna być priorytetem dla każdego z nich.

 

 

 

 

TREŚĆ LISTU PUBLIKUJEMY BEZ KOREKTY

Dane osób piszących do wiadomości redakcji. Wyrażane w Listach poglądy nie są poglądami przedstawianymi przez redakcję, a jedynie przez piszącego autora, tym samym nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

(red.)

Dodaj komentarz