Mieszkańcy potraktowani skandalicznie ! Czy to kara ?

Długo oczekiwana inwestycja gruntownej przebudowy drogi do wsi Czarna Łąka, właśnie się rozpoczęła. O całej sprawie informowaliśmy TUTAJ .

Już po informacji dotyczącej objazdu, mieszkańcy podnieśli ton. Przypomnijmy, iż aby pokonać 2 km drogi, zainteresowani musza nadrobić około 20 km.

Chyba nikogo to nie dziwi, że jesteśmy źli – mówiąc bardzo łagodnie – na to co się zadziało i jak zostaliśmy potraktowani przez władze Starostwa Powiatowego w Goleniowie. Zero współpracy. Kompletny brak dobrej woli i dialogu społecznego. Zostawili nas z tym wszystkim samych. Na dodatek, teraz jeszcze to bajoro co Państwo widzą – mówi w rozmowie z nami jedna z rozgoryczonych mieszkanek wsi Czarna Łąka.

To na co Państwo patrzą, tak to bagno po kolana, to jest właśnie ta wytyczona ścieżka dla pieszych i rowerzystów – dodaje następna osoba.

 

Jak można tak nas traktować ? Czy to jest kara za to, że podjęliśmy działania i nagłośniliśmy medialnie sprawę, wyrażając głośno sprzeciw wobec braku myślenia ze strony władz Starostwa w stosunku do objazdu ? Tak wygląda nowoczesne zarządzanie inwestycją ? Przecież to jest kpina ! – komentuje kolejny mieszkaniec.

Nasza Redakcja, w dniu wczorajszym próbowała skontaktować się w przedmiotowej sprawie z władzami Starosta. Niestety, wszyscy byli niedostępni …

Zawiedli włodarze, czy zawodzą roszczeniowi ludzie ?

Klamka zapadła. 9 sierpnia wystartuje długo oczekiwana inwestycja

(red.)

 

Dodaj komentarz