Dzień Pełen Zabaw i Wspólnego Świętowania z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej  PKPS

Na malowniczym polu biwakowym przy ul. Spacerowej w Goleniowie, odbył się niezapomniany rodzinny piknik, który skupił podopiecznych oraz sympatyków miejscowego oddziału Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej (PKPS).

Wydarzenie zgromadziło dziesiątki uczestników, których czekało bogate menu atrakcji. Wśród nich znalazła się strefa zabaw, wyposażona w plenerową strzelnicę oraz różnorodne gry i zabawy, spełniające marzenia zarówno małych, jak i dużych uczestników. Ognisko rozpalone na terenie pikniku oferowało okazję do upieczenia kiełbaski i ziemniaków, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę.

Dla miłośników kreatywności, stanowisko malowania buziek oraz nakładania tatuaży cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wydarzenie nie mogło się obejść bez wyjątkowego akcentu w postaci motocyklistów, którzy przybyli, by zaprezentować swoje maszyny oraz umożliwić uczestnikom zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć na imponujących pojazdach.

Piknik miał szczególne znaczenie w kontekście zmian w zarządzie goleniowskiego oddziału PKPS. Organizacja jest świeżo po zmianie zarządu. Nie brakuje ambicji, aby w przyszłości zorganizować jeszcze więcej podobnych inicjatyw, łączących lokalną społeczność w duchu wzajemnej pomocy i radości ze wspólnego spędzania czasu.

Organizatorzy pikniku serdecznie dziękują firmom, które wsparły wydarzenie: Zielony Ogród, Dro-Kom, Alex Transport, Box Metal, Bedrew oraz Centrum Usług Społecznych. Wydarzenie cieszyło się również poparciem lokalnych osobistości, takich jak wicestarosta Tomasz Kulinicz i Barbara Mądrawska z zarządu PKPS.

Niewątpliwie, piknik w Goleniowie okazał się być wyjątkowym dniem, pełnym radości, wspólnych aktywności i serdecznych spotkań. Goście mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem, poczynając od tradycyjnego chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym, po smakowite kiełbasy pieczone nad ogniskiem. Słodkie niespodzianki w postaci różnorodnych słodyczy i ciast zachwyciły podniebienia uczestników. Niezaprzeczalnie, pieczone ziemniaki nad ogniskiem dodatkowo umożliwiły wszystkim cieszenie się autentycznym smakiem wspólnego świętowania.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia, które dostępna jest poniżej.

 

(red.)

Zdjęcia można kopiować do użytku niekomercyjnego.

foto: Andrzej Bugajski

 

Dodaj komentarz