903 g mieszaniny amfetaminy i kofeiny posiadał w mercedesie zatrzymany do kontroli kierowca mercedesa.

Skierowano akt oskarżenia wobec osoby posiadającej znaczną ilość substancji psychotropowej Sprawa Prokuratury Rejonowej w Goleniowie. Prokurator Rejonowy w Goleniowie skierował do Sądu akt oskarżenia wobec sprawcy posiadającego znaczną ilość substancji psychotropowej.

Prokurator Rejonowy w Goleniowie skierował do Sądu akt oskarżenia wobec sprawcy, który posiadał znaczne ilości substancji psychotropowej w postaci 903 g mieszaniny amfetaminy i kofeiny.

Podczas kontroli drogowej w dniu 3 marca 2023 r. na terenie jednej z miejscowości w gminie Goleniów funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie ujawnili, że mężczyzna jadący  samochodem marki Mercedes  posiada przy sobie substancję psychotropową w postaci 903 g mieszaniny amfetaminy i kofeiny. Nadto w miejscu zamieszkania podejrzanego ujawniono 1,24 g suszu konopi\ innych niż włókniste.

Sprawca został zatrzymany. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Goleniowie zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie. Sprawca był uprzednio karany sądownie. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Za zarzucony oskarżonemu czyn grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Informacja Prokuratura Okręgowa w Szczecinie

 

Poprzedni artykuł

 

Sąd zajmie się kolejnym domowym terrorystą

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz