10 marca w bloku mieszkalnym przy ul. Szarych Szeregów w Goleniowie, w jednym z mieszkań na parterze doszło do pożaru. Spaleniu uległ pokój, a w pozostałych pomieszczeniach wszystkie sprzęty nadają się do wymiany. Przed przyjazdem ratowników z mieszkania ewakuowały się dwie osoby matka z małą dziewczynką, a przybyła w międzyczasie Straż Pożarna ewakuowała babcię , która została przewieziona do szpitala.

Rodzina potrzebuje aktualnie pomocy na remont mieszkania oraz zakup niezbędnego wyposażenia. Udzielenia pomocy podjęło się grono nauczycielskie wraz z rodzicami z klasy, do której uczęszcza dziewczynka ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Na stronie www szkoły oraz Facebook wystąpili z prośbą o pomoc oraz na stronie zrzutka.pl zorganizowali zbiórkę pieniężną

TU możesz pomóc finansowo

 

UWAGA! GORĄCA PROŚBA I APEL DO WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI❤️💗💕

🔥POMÓŻMY RODZINIE Z GOLENIOWA! 🚒

Rodzina uczennicy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Goleniowie straciła w wyniku pożaru dobytek całego życia. Potrzebna jest w pierwszej kolejności pomoc w postaci materiałów budowlanych, wyremontowania pomieszczeń oraz środków czystości, a następnie wyposażenia (AGD, łóżka, meble, pościel). Chętnych darczyńców prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Tel. 91 418 21 37 (sekretariat szkoły).

 

Prosimy jako redakcja o wsparcie i pomoc w jak najszybszym remoncie mieszkania, gdyż aktualnie rodzina nie ma gdzie mieszkać.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc

 

(red.)

 

 

 

Dodaj komentarz