Każda złotówka się liczy – Wypadek w Rurzycy ciąg dalszy

Uruchomiona została oficjalna zbiórka dla Andżeliki Banaś z Rurzycy

“Andżelika była pogodną i uśmiechniętą nastolatką przed którą życie stało otworem. Dzień 17 lipca br. zmienił jej dotychczasowe życie w koszmar, który ciągnie się do dnia dzisiejszego, kiedy to wracając na rowerze do domu została potrącona przez samochód, którego kierowca wraz z pasażerem byli pijani. W skutek tego tragicznego zdarzenia Andżelika została w stanie ciężkim odwieziona do szpitala. Jest po udarze oraz całkowicie sparaliżowana i czeka ją długotrwała rehabilitacja, której miesięczny koszt wynosi około 27 000,00 zł. Próbujemy zebrać środki na leczenie na najbliższe 4 miesiące.”

Tymi słowami zwraca się do ludzi dobrej woli Pani Ewa Hrynkiewicz na stronie zorganizowanej przez Nią zbiórki na rzecz Andżeliki Banaś poszkodowanej w wypadku młodej mieszkanki naszej gminy.

“Kwota ta, znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziców. Dlatego proszę Was o pomoc, otwórzmy serca dla Andżeliki. Liczy się każda złotówka. Pomóżmy Andżelice wrócić do normalnego życia aby przyszłe wakacje mogła spędzić ze swoimi przyjaciółmi, chodzić na spacery, czytać książki, śmiać się ….”

 

Czytamy dalej na stronie zrzutka.pl. Klikając na link obok możesz wejść i wesprzeć rodziców w walce o zdrowie Ich córki

O samej sprawie wcześniej pisaliśmy na naszych łamach.

Apelujemy do Państwa o wsparcie tak ważnej inicjatywy.

 

Wypadek w Rzurzycy – dziewczyna sparaliżowana

Tragiczny wypadek w Rurzycy

 

Andrzej Bugajski

foto: Zrzutka.pl

 

Dodaj komentarz