Pomysły na drugi tydzień Ferii w mieście

Okres ferii to niewątpliwie wyzwanie dla niejednego rodzica. Galopująca inflacja oznacza mniej pieniędzy w portfelu, a to z kolei oznacza mniejsze możliwości sfinansowania tzw. zorganizowanego wypoczynku dla dziecka. 

Dla najmłodszych mieszkańców, którzy z różnych powodów pozostali w mieście, nasze placówki kulturalno – sportowo – oświatowe przygotowały małe co nieco – wszystkie informacje o tym co dzieje, się zarówno na wsi jak i w mieście, podczas zimowych wakacji w Gminie Goleniów znajdziecie Państwo TUTAJ .

Nam, na drugi tydzień ferii,  najbardziej przypadł do gustu pomysł z DMUCHAŃCAMI na HALI – wtorek 21.02., akcja “Kreci Mnie Bezpieczeństwo” 21.02. oraz “Bezpieczne Ferie” 20.02. Wszystkie te wydarzenia to oferta OSiR, a odbywać się będą w hali sportowej przy ulicy Norwida. 

Ponadto, warto odwiedzić naszą Miejską Bibliotekę, w której oprócz sporej i bardzo dobrze zaaranżowanej przestrzeni dla najmłodszych, mamy do dyspozycji mnóstwo gier planszowych, łamigłówek, konsolę do gier video, że o książkach nie wspomnimy. 

Kolejna atrakcja to ślizgi i piruety na naszym miejskim LODOWISKU, a także wodny tor przeszkód Splash Zone na basenie FALA.

Zapraszamy !!!

Ruszyły ferie z OSiR Goleniów

(red.)

Dodaj komentarz