Szanowni Państwo, kilka dni temu na skrzynkę mailową naszej Redaktor wpłynął list mieszkanki naszej gminy:

Mieszkam na ul Inwalidzkiej i tam deweloper goleniowski p. Mikulski chce postawić blok na 60 rodzin. Dlaczego o tym nikt nie pisze? Wąska, ślepa osiedlowa uliczka i nagle rano chce wyjechać ok 100 samochodów. Tragedia. Co za idiota wydał zgodę na taką budowę? My przeżywamy koszmar. Nasze budynki nie mają fundamentów. A tak tysiące ciężkich samochodów z materiałami budowlanymi. zdemoluje nam ulicę i nasze domy. Nikt nie chce nam pomóc. Podobnież ten pan wie komu posmarować i robi co chce. Ci co trochę się buntowali, szybko się wycofali. Kto chce zadzierać na stare lata. Pani jest odważną kobietą i może się zajmie tą sprawą.  Tam dziś żeby śmieciarka wjechała jest problem, a co powiedzieć przy 60 ciu rodzinach więcej…Błagam pomóżcie nam i nagłośnijcie sprawę

Mój mejl i dane są tajne. Tylko do Pani wiadomości. Boję się zemsty..

Pozdrawiam …

Tekst w oryginale bez korekty.

 

Postanowiliśmy się przyjrzeć sprawie bliżej, a nawet bardzo blisko. Otóż rzeczywiście, Pan Deweloper Rafał Mikulski stawia blok we wskazanym miejscu, rzeczywiście droga jest wąska, osiedlowa i ślepa. Powiemy więcej, jest to typowe osiedle starych domów jednorodzinnych, gdzie nijak w pejzaż wpisuje się blok.

Jak więc stało się to możliwe, iż wydano warunki zabudowy na trzykondygnacyjny kolos z parkingiem, który ma pomieścić 60 rodzin ?

Z takim zapytaniem wystąpiliśmy dziś do Pana Burmistrza Roberta Krupowicza.

Oleje CBD – za nasze zdrowie !

( red.)

 

Dodaj komentarz