Jeden zwiał drugi łazi bez sensu, tak pracują radni

Opisaliśmy dzisiaj pracę radnego Wojciecha Łebińskiego , jak to byl obecny na ostatnim posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji 4.10.2021r.

Kto bardziej nabroił Łebiński czy Skałecka ?

Nie jest to jedyny przypadek “wyczerpującej” pracy za nasze pieniądze na ostatniej komisji, a trzeba dodać, że opisane tutaj przypadki są wręcz stałą dolegliwością radnych z klubu Krupowicza. Ale przyjrzyjmy się materiałowi Video, oprócz nieobecności Radnego Łebińskiego na nagraniu od 44:30 można zaobserwować chodzącego po sali obrad człeka. Człek ów, który wyraźnie znudzony przechadzał się po sali obrad Rady Miejskiej w Goleniowie jest nikim innym, ale kolejnym radnym z Klubu Krupowicza. Krzysztof Czerwiński bo o nim mowa, kilkanaście minut jak się wydaje był nieobecny, a jego zainteresowanie skupiało się na panelach oraz systemie wentylacyjnym.

Nie przeszkadzało to radnemu, aby oczywiście głosować. Zapewne radny był przygotowany do komisji i znał wszystkie dokumenty przekazane Mu przez Biuro Rady Miejskiej, nawet ten, który został przekazany tuż przed posiedzeniem.  Przypomnieć należy, że owi radni za swoją CIĘŻKĄ pracę pobierają od nas wynagrodzenie.

(red.)

Podobny artykuł

Radny Czerwiński w akcji

Pan Prezes

Dodaj komentarz