Uniwersytet Szczeciński rusza z Dniami Otwartymi Wydziałów i Instytutów

Uniwersytet Szczeciński organizuje pierwsze spotkania w ramach Dni Otwartych na Uczelni.  Już w następnym tygodniu zapraszamy kandydatów na Wydział Prawa i Administracji oraz do Instytutu Historycznego.

WPiAdnij do nas!” pod takim hasłem organizowany jest Dzień Otwarty na Wydziale Prawa i Administracji. 18 maja od godziny 10.00 WPiA czeka na przyszłych adeptów sztuki prawniczej. W formule on-line, odbędzie się wiele interesujących wydarzeń, podczas których przyszli prawnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kierunków. Zapraszamy wszystkich, którzy w przyszłości chcą zostać prawnikami lub zasilić kadry administracji publicznej.

Podczas Dnia Otwartego kandydaci będą mogli m.in.:

  • odbyć wirtualny spacer po Wydziale;
  • zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną;
  • porozmawiać z obecnymi studentami i zadać im wszystkie nurtujące pytania;
  • wziąć udział w tematycznych warsztatach i wykładach.

Wydarzenie dostępne będzie pod adresem:

https://www.facebook.com/events/275559904227609.

Natomiast 22 maja br. o godz. 10 Instytut Historyczny zaprasza na wirtualne spotkanie z archeologią. Dzięki filmom o Indianie Jonesie, chyba każdy z nas marzył o studiowaniu archeologii i odkrywaniu przeszłości. To okazja dla wszystkich kandydatów by zapoznać się z ofertą tego kierunku.

Zaproszenie na Dzień Otwarty kierujemy również do wszystkich sympatyków historii, entuzjastów wojskowości i stosunków międzynarodowych. Sobotnie spotkanie będzie świetną okazją, by bez wychodzenia z domu, wybrać się na wirtualną wycieczkę po Instytucie i lepiej poznać miejsce swoich przyszłych studiów. Kadra Instytutu Historycznego odpowie na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiów. Zaprezentowane zostaną kierunki:

 

10-10.30 archeologia

10.30-11.00 historia

11.00-11.30 media i cywilizacja

11.30-12.00 stosunki międzynarodowe

12.00-12.30 studia nad wojną i wojskowością

12.30-13.00 menedżer dziedzictwa kulturowego. 

Aby wziąć udział wystarczy wejść na stronę his.usz.edu.pl.

 

O kolejnych wydarzeniach kierowanych do maturzystów, rodziców i nauczycieli będę Państwa informować.

Agnieszka Lizak

Dodaj komentarz