Majóweczka z Ingusią to kolejna akcja Wojowników z Maszewa. Cel jaki przyświeca imprezie jest tożsamy z ostatnim, a mianowicie dołożenie wszelkich starań aby mała Inga chora na SMA mogła być poddana bardzo kosztownej terapii genowej. Kwota potrzebna na sfinansowanie leczenia jest kosmiczna i oscyluje w granicach 9 milionów złotych. ” … robimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc tej małej istotce i dać szanse jej oraz jej rodzicom na normalny rozwój oraz życie …” – mówi Pani Renata Żak, jedna z maszewskich wojowniczek.

1-go Maja od godziny 14:00 do 16:00 na placu przy Miejskim Przedszkolu w Maszewie, sztab wojowników przygotował moc atrakcji dla starszych i młodszych. W programie między innymi: przejażdżki konne, pokaz tresury psów, strażacka niespodzianka ( warto mieć coś do przebrania dla dzieci 🙂 ), kiermasz pyszności oraz jak przystało na majóweczkę przysmaki z grilla. 

My również zachęcamy wszystkich z całych sił aby sobotni dzień spędzili w Maszewie i wspomogli Ingę w tej jakże nierównej walce.

Akcja jest w 100% charytatywna.  Do zobaczenia 🙂

( red.)

Dodaj komentarz