Z prezesem Akademii Leśnika – Mariuszem Skakuj o sportowych celach na rok 2024 …

Odchodzący rok to czas refleksji i podsumowań. Nowy rok zaś to plany i cele. Do czego będzie dążył Klub Sportowy Akademia Leśnika z Klinisk Wielkich w roku 2024, o tym, opowiedział nam pan Mariusz Skakuj – prezes Leśnika Kliniska …

2024 przywitaliśmy z wielkim przytupem. Jak co roku 01.01 zebraliśmy się na boisku przy Szkole Podstawowej w Kliniskach, aby sportowym krokiem wejść w nowy rok. 

-Mamy kilka ważnych tematów, które chcielibyśmy zrealizować w tym roku. Cel pierwszy, który stawiamy ponad wszystkie inne, to integracja lokalnej społeczności poprzez aktywność sportowa, która moim zdaniem cały czas wzrasta. mając to na uwadze, będziemy dążyć do utworzenia jednej lub dwóch kolejnych grup dla małych zawodników naszego klubu, a co za tym idzie zwiększymy ilości dzieciaczków trenujących w biało zielonych barwach Leśnika.

– Kolejny cel to utrzymanie naszych seniorów na poziomie A klasy.

– Mamy również plany związane z poprawą warunków naszej infrastruktury. Chcemy zakupić kolejne bramek dla dzieci, poprawić jakość murawy, zagospodarować kontener, który otrzymaliśmy od sołectwa Kliniska z przeznaczeniem na na magazyn. Planujemy remont szatni, a także zagospodarowanie przestrzeni wokół niej, no i jeśli uda nam się pozyskać fundusze chcemy  zakupić i zamontować piłkochwyty.

-Bez wątpienia wyzwaniem 2024, szczególnie pod względem organizacyjnym, będzie przeprowadzenie II Edycji Turnieju „Dzikie granie 3 x 3” na które już dziś chcemy  wszystkich serdecznie zaprosić. 

-Korzystając z okazji chciałbym na ten Nowy Rok złożyć każdemu z osobną najlepsze życzenia spełnienia marzeń oraz realizacji wszystkich założonych celów.

Mariusz Skakuj

Dzikie Granie w Kliniskach zebrało owacje na stojąco

Dodaj komentarz