WEEKEND W GMINIE REWAL – Turystycznie z Goleniów.Net

06.08.2021 r.

▶️ Ten weekend zaczniemy spektakularnie od XVIII Mistrzostw w Przeciąganiu Liny Nocą, które odbędą się już dziś o godzinie 18:00.  Serdecznie zapraszamy na niesamowity pokaz strongmana Sławomira Toczka. Całe wydarzenie odbędzie się w POBIEROWIE na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i ul. Jana z Kolna.

▶️ Ale to nie wszystko tego dnia W REWALU odbędzie się Najbardziej Kolorowa Impreza i to już o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich na tą wspaniałą imprezę, obiecujemy, że zdjęcia, które tam wykonacie będą bardzo kolorowe.
▶️ To wszystko ? Oczywiście, że nie ! Już o godzinie 20:00 w Amfiteatrze w REWALU odbędzie się koncert – Pączki w Tłuszczu. Jeżeli się zastanawiacie czy warto, to jak najbardziej polecamy.
▶️ Tego samego dnia, odbędzie się jeszcze jeden koncert, na który serdecznie zapraszamy – niestety nie będzie możliwości udziału w obu – MYSEN, odbędzie się o godzinie 20:15  w REWALU, na Placu Wielorybów.  Sami będziecie musieli podjąć decyzję, w którym weźmiecie udział.

07.08.2021 r.

▶️ Dzień zaczniemy od czegoś dla naszych wspaniałych maluchów. Odkrywcy Skarbów oraz Festiwal Baniek to coś z czego nasze pociechy będą zachwycone, bo w końcu kto nie uwielbia baniek. Myślę, że to będzie wspaniały pomysł na rodzinne spędzenie czasu. To wszystko w POBIEROWIE, na plaży przy ul. Ciechanowskiej.
▶️ Może mamy tu jakiś miłośników siatkówki ?  Już w Sobotę odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej 3- osobowe „PASADERA BEACH” .Miła atmosfera, super zabawa, a to wszystko bez wpisowe. Serdecznie zapraszamy, zapisy od godziny 10:00, a cały turniej odbędzie się w PUSTKOWIE, na plaży.
▶️ Mieliście okazje skorzystać z naszej kolejki wąskotorowe ? Jest to coś co warto przeżyć.  Już 07.08.2021 r. odbędzie się Jubileusz 125- Lecia Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. W programie znajdą się atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych, wiec na pewno nikt się nie będzie nudził. Jest przewidziany również piknik, a to wszystko na dworcu kolejowym w REWALU

08.08.2021 r.

▶️ Próbowaliście swoich sił w tenisie plażowym ?  Nie ? To w takim razie mamy dla was super okazje – XI Mistrzostwa Gminy Rewal w tenisie Plażowym (deble open ), a to wszystko od godziny 10:00, w PUSTKOWIE na plaży. Uważam, że warto spróbować swoich sił w tej dziedzinie sportu.
▶️ Oczywiście nie może zabraknąć Gry Terenowej “Na Szlaku Baltic Pipe”, która jest organizowana przez BALTIC PIPE PROJECT.  Zapraszamy już w niedziele od 10:00 do 18:00 w REWALU.
▶️ Natomiast wieczorem zapraszamy wszystkich do Amfiteatru w REWALU na występ Marcina Danieca, który się odbędzie o godzinie 20:00.

06-09.08.2021 r.

▶️Ostatnim Wydarzeniem w ten weekend jest Akademia Mistrzów Siatkówki Plażowej Pliński&Lisiecki, która zorganizowała Obóz Szkoleniowy Dla Zawodowców i Amatorów Uważam, że każdy fan tej dziedziny będzie chętny, aby zobaczyć jak odbywają się profesjonalne treningiy, a to wszystko w NIECHORZU, na plaży przy Beach Barze.

Źródło:

(red.)

Dodaj komentarz