Przedmowa

Prezentujemy siódmy z kilku odcinków artykułu,  który opublikowaliśmy pierwszy raz na naszym portalu 10 lat temu. Minęło parę lat w miarę spokojnych i  wszystko co napisano w tym artykule powróciło ze zdwojona siłą. Autor jakby był jasnowidzem za kilka dni umieścimy kolejny odcinek. Na naszym portalu staramy się unikać polityki dużego formatu, lecz opisane w tym artykule treści przedstawiają sprawy , które wręcz zagrażają bytowi naszego państwa

Andrzej Bugajski

 

Polityczne morderstwa Tuska – ,,PO” trupach do wyborów, po trupach do władzy!!

Gdybym przestał być ,,oszołomem”, wówczas ojciec wstałby z grobu i dałby mi po pysku.

Waldemar Łysiak

 

Tylko my, starzy  działacze ,, NSZZ Solidarność”, pierwszej Solidarności,  Ci, którzy do dziś pozostali wierni tym wartościom,  za które odsiadywaliśmy wyroki  polityczne,  mamy odwagę mówić prawdę.  Za ,,5 minut” wybory parlamentarne,  a  więc  roztropność nakazuje nigdy nie ufać tym, którzy nas chociaż raz  zawiedli, oszukali,  zdradzili.  Roztropność nakazuje także,  aby w nadchodzących wyborach parlamentarnych do Sejmu i Senatu,  zdecydowanie i solidarnie odsunąć od koryta mafię, która doprowadziła kraj do politycznej i ekonomicznej   ruiny biedy  afer korupcyjnych, likwidacji przemysłu, ucieczki poza Polskę 2 mln młodych Polaków  oraz mordów politycznych Tych, którzy stanęli im  na drodze do całkowitego zawładnięcia Polską.  ,,Wataha” jeszcze żyje, jeszcze nie została całkowicie  wyrżnięta,  – ,,jeszcze nie wyginęła jak dinozaury”.

Śp. kard  S. Wyszyński mówił: ,, Jesteśmy mocni w wierze, ale słabi w czynie!”  Nadszedł najwyższy czas, czas wyborów,- aby udowodnić, że jesteśmy także mocni w czynie!!  Ogłaszam alarm!

STOP  DALSZEJ  DEGRADACJI  POLSKI,  STOP  BIEDZIE  I  BEZROBOCIU,  STOP  POLITYCZNYM  ZABÓJSTWOM

Za moich czasów  komuniści mordowali skrycie i  po cichu. W kazamatach ubeckich,  esbeckich, mordowano przeciwników politycznych, ginęli z rąk oprawców prawdziwi patrioci. W Poznaniu ginęli na ul; Kochanowskiego,  była Rakowiecka i wiele innych miejsc kaźni.  Dziś z opozycją rozprawia się jawnie na oczach  Polskiego Narodu, na oczach Świata.  Tuskowa mafia  opanowała media, TK,  sędziów. Jest wiele nie wyjaśnionych afer, samobójstw, dziwnych zgonów, dziwnych przypadków które przytrafiają się znanym ludziom.  W grudniu 2009  ,,umiera nagle”  Grzegorz Michniewicz, dyr. generalny  Kancelarii Tuska, [miał dostęp do tajnych dokumentów] który powiesił się ,,sam” na kablu od odkurzacza, żadne ,,polskie media” tego nie zauważyły.  Zapewne doskonale wiedział na jakim bagnie  zbudowano III RP. To morderstwo,  dosłownie na dzień przed Wigilią  Bożego Narodzenia 2009 roku,  stało się zaczątkiem mafijnej Polski. To tragiczny ciąg zdarzeń z Magdalenki gdzie Bolek [Wałęsa], Kiszczak, Wolski [Jaruzelski], Szechter [Michnik] i  inni wznosili toasty ku ,,chwale Ojczyzny”. Później  w  dziwnych przypadkach ginie prezes NIK Walerian Pańko,  poseł  Tadeusz Kowalczyk,  Marek Karp,  bp Jerzy Dąbrowski [TW], europoseł Filip Adwent,  Daniel Podrzycki.  Dziwne nie śmiertelne przypadki  przytrafiają się J. Kaczyńskiemu,  J.Kurskiemu,  Adamowi Glapińskiemu,  oraz  wielu członkom komisji weryfikacyjnej WSI.  Pamiętamy  jedną z największych afer na początku  ,,transformacji”  jaką była afera [FOZZ] Fudusz Obsługi  Zadłużenia Zagranicznego. Wielu z tych którzy dochodzili prawdy  ,,nagle zmarli”.  Tusk w  porozumieniu z Putinem morduje  prezydenta  RP, jego małżonkę, 94 osoby.  W Łodzi następuje atak,  zginął Marek Rosiak asystent europosła PiS Janusza  Wojciechowskiego, w sierpniu br  ,,sam” wiesza się nagle Andrzej Lepper  –,, Polska zdała i nadal zdaje egzamin”.

Zbliżające się wybory parlamentarne do Sejmu i  Senatu w Polsce 2011 roku, to okres bardzo niebezpieczny dla Tych, którzy w najmniejszym stopniu nie popierają tej zbrodniczej organizacji jaką jest PO,  partia cudów, miłości.   Dziwie się  należy Polakom,  jak taki dupek jakim jest Tusk mógł doprowadzić do tego, że na oczach Świata dochodzi w Polsce do ucieczki za chlebem milionów  Polaków poza granice  Polski,  rozkradania majątku narodowego, biedy,   bezrobocia oraz  mordów działaczy opozycji,  – cud!   Mało tego, za  zgodą mafioso [Tuska] prowadzono perfidną grę przeciwko śp. prezydentowi L.Kaczyńskiemu  który był inwigilowany. Pamiętamy jak żołnierz mafii Arabski odmówił  śp. prezydentowi Kaczyńskiemu rządowego samolotu TU-154M.  Tusk na pytanie, czy potrzebuje samolotu do swojej pracy odpowiada: – Powiem brutalnie – ,,nie potrzebuję pana prezydenta, na tym polega problem”. Za taką antypolską działalność powinien stanąć nie przed TS lecz przed ścianą i być rozstrzelany, wzorem  Nicolae  Ceausescu z 1989 roku!!

Centrum tajnych danych:   Rejestracja Lecha Kaczyńskiego nastąpiła 25 października  o godzinie 23.02:38. Dane wprowadził funkcjonariusz delegowany do CAT z innej służby, który posługiwał się kartą ID o numerze 9200167 – właśnie taki numer figuruje na dokumencie potwierdzającym wprowadzenie danych do BWO.  W przypadku Lecha Kaczyńskiego załącznikami są m. in. poufne dane dotyczące osoby prezydenta, raport gruziński, dane na temat jego brata, Jarosława Kaczyńskiego i dane z prezydenckiego telefonu z łącznością niejawną – mówią ……. . Pamiętajmy także, że oprócz Tuska największą świną i zdrajcą w antypolskim ,,rządzie” okazał się  R.Sikorski, który od września 2009  poza plecami śp. prezydenta prowadził rozmowy z Rosjanami o przygotowaniu wizyty  Tuska w Katyniu,  nie informując śp L.Kaczyńskiego, a  był to przecież jego zasrany obowiązek wynikający z -art 133 ust.3.

Do wyborów pozostało przysłowiowe 10 minut. Aby uświadomić Polakom  tragiczną sytuację w jakiej znalazła sie Polska pod rządami mafii, warto na  te 10 min przed,   powiedzieć o przerażającej  a ukrywanej prawdzie, o zniszczeniu  dorobku dwóch powojennych pokoleń Polaków!!   Oto raport opracowany przez Komisję Europejską w oparciu o kolejne roczniki statystyczne, prezentowane dane zyskały uwierzytelnienie  poprzez oświadczenie przedstawiciela Banku Światowego w Polsce. Liczby są więc niepodważalnym wykładnikiem rzeczywistości.  Nagle wbrew obietnicom danym przez PO w 2007 roku  przypomnieli sobie, że 16% Polaków tj: około 3 mln jest bezrobotnych, 19 mln żyje poniżej minimum a 5 mln Polaków żyje w nędzy. Tuskowa mafia przypomniała sobie o tym fakcie teraz na 10 minut  przed wyborami. Dlatego też chciałbym  zacytować  książkę prof.  zwyczajnego ekonomii  Uniwersytetu Stanu Washington w Seattle Kazimierza Poznańskiego ,,Wielki  przekręt”.  Ujawnił ogromną zbrodnię na narodzie polskim podczas tzw transformacji. Właśnie w tym momencie majątek narodowy oceniany na około 240mld USD,  przemysł i  banki wytworzyły w 1989r co najmniej połowę tego dochodu narodowego czyli około 140mld USD.  Tuskowa mafia która wyprzedając ten majątek  za bezcen, otrzymała  sumę, która pod konic prywatyzacji  osiągnęła około 20 mld USD, czyli mniej niż 10% wartości. To nic innego jak zniszczenie dorobku dwóch powojennych  pokoleń  Polaków.  A więc  zdrada stanu.  Kupujący  i  sprzedający wiedzieli co robią.  Winni  zdrady narodowej nadal są przy korycie, korzystają z przywilejów, mordują i  znęcają się nad Polską i Polakami.

Nadchodzą wybory  parlamentarne.  Najwyższy czas aby natychmiast zatrzymać  dalszy upadek ekonomiczny  Polski. Nadchodzi  czas w którym Polacy powiedzą dość.  Dość biedy, bezrobocia, dalszego zadłużania kraju, wyzwisk, ubliżania, politycznych mordów. Dość rządów mafii.  Nadchodzi czas  sprawiedliwej zapłaty za lata poniewierki,  za wyprzedaż majątku narodowego,  za perfidną grę Tuska przeciwko śp. L.Kaczyńskiemu, za mord pd Smoleńskiem, za katarski inwestor który miał zatrzymać upadek polskich stoczni,  za umowę gazową która uzależni kraj na wiele lat od Rosji – Naród  zapłaci.

Nie pozwolimy, aby winni ogromnych nieszczęść w kraju,  stąpali po polskiej  ziemi będąc wolnymi. Osobiście jestem daleki od odwetu.  Ale Tusk musiał  sobie zdawać sprawę, że stojąc na czele Polski, piastując urząd premiera działa  na szkodę Polski, Polaków, doprowadza parszywą grą z premierem obcego państwa przeciw własnemu  śp. prezydentowi, przyzwala na mordy przeciwników politycznych,- to tym bardziej musi  się liczyć z odpowiedzialnością.  Taka parszywa działalność Tuska i ,,antypolskiego rządu” w historii powojennej Polski oceniona powinna być surowo. Wszyscy powinni stanąć pod ścianą i  być rozstrzelani.  Oni zdają sobie  sprawę z antypolskiej działalności  dlatego strach przed PiS  ich paraliżuje.  Pamiętajmy o tym szczególnie przed wyborami.  Jeszcze Polska nie zginęła.

 

Grzegorz Michalski
były członek ZR Wlkp NSZZ S, pierwszej Solidarności

 

 

Treść pochodzi z nieistniejącego już serwisu ISKRY.PL ze zgodą na publikację dla goleniow.net

grafika własna

 

 

Poprzedni artykuł

 

Polska w okowach mafii ! – część VI

 

 

 

 

Dodaj komentarz