Cyrk Arena w Goleniowie – wygraj darmowe wejściówki

Cyrk Arena w Goleniowie – wygraj darmowe wejściówki …

Dnia 06.09.2023r., do Goleniowa zawita Cyrk Arena !

Artyści zaprezentują nowy, niezwykle barwny i zadziwiający spektakl „Cyrk Marzeń 2023″. W przedstawieniu znajdą się najciekawsze numery sztuki cyrkowej.
Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni klimatem i atmosferą cyrku.

Jednak to nie wszystko. Po raz pierwszy zaprezentuje sensacyjne rozpędzone koła śmierci. Jest to wielkie wahadło o długości 8 metrów wiszące w powietrzu i obracające się wokół własnej osi. W nim dwoje śmiałków, którzy figurami akrobatycznymi podniosą adrenalinę do granic możliwości.

Ponadto, w programie 2023 widzowie zobaczą ulubieńca polskiej publiczności – Klauna Johnatana Fuublee. Będą również akrobacje na wrotkach, kominiarzy na drabinach, skoki na trampolinie, linę pionową, ewolucje na sztrabatach w duecie oraz unikatowe akrobacje na linie luźnej. Wszystko to w niesamowitej oprawie świetlnej.

“Arena” to także plan filmowy najnowszej produkcji Jerzego Skolimowskiego „IO”, laureata Festiwalu w Cannes i kandydata do Oscara. W filmie wzięli udział artyści występujący w Cyrku Arena, a także cyrkowy osiołek, główny bohater „IO”. Podczas wizyty w cyrku będzie można zobaczyć oryginalne filmowe wnętrza cyrkowe, wozy, namiot i artystów. Cyrk Arena zaprasza na 2 godziny pokazów najwyższej jakości!

W podsumowaniu, na naszym portalu odbędzie się konkurs, w którym na naszych czytelników będą czekały dwa podwójne bilety do wygrania. Bądźcie czujni !

(red.)

I ty możesz pomóc zostać obrońcą pszczół

Dodaj komentarz