Otworzą sezon Goleniowskiej Ligi Mistrzów i pomogą Wojtusiowi !

27 sierpnia na boisku w Helenowie zostanie zainaugurowana kolejna edycji Goleniowskiej Ligi Mistrzów. W tym sezonie do gry przystąpi osiem zespołów. Przywitamy również nową drużynę – Odra Święta.

Jednym z faworytów rozgrywek 2023/24 będzie niewątpliwie zespół Niedzielne Chłopaki.

-Po zeszłorocznym sezonie, gdzie początek był fatalny, Niedzielni pokazali, iż chcieć to móc. Zyskaliśmy dodatkowo nowego zawodnika, który wnosi do drużyny sporą dawkę umiejętności i energii, co spotęguje rywalizację w drużynie. Dodam jeszcze, iż mamy fajną ekipę. Trzon zespołu pozostaje bez zmian – mówi w rozmowie z nami trener Niedzielnych Sylwester Bielczuk.

-Chciałbym również przekazać wiadomość dla kibiców turnieju w Helenowie. na otwarciu będziemy zbierać pieniążki dla Wojtusia. Wojtuś to trzy letni syn bramkarza drużyny Gazoli, który choruje na autyzm i wymaga specjalistycznej diagnostyki oraz terapii.  Przygotowane będzie stoisko z grillem i watą cukrową dla dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkich na trybuny i oczywiście konsumpcji – dodaje trener.

Jeśli ktoś z naszych czytelników ma ochotę wspomóc Wojtusia i jego rodziców zapraszamy również do zbiórki online: Zbiórka Dla WOJTUSIA

Niedzielne Chłopaki na ogólnopolskim turnieju w Ustce

(red.)

Dodaj komentarz