Radni Młodzieżowej Rady w Goleniowie, podczas posiedzenia V sesji Młodzieżowej Rady Gminy w Goleniowie, w dniu 29 maja 2023 r., wnieśli do Przewodniczącego kilka interpelacji, które ich zdaniem wymagają pilnej interwencji.

Przewodniczący Damian Czejda powiedział, że nie została do nas dostarczona odpowiedź na jego pierwszą interpelację dot. Prowadzenia transmisji na żywo z Sesji Młodzieżowej Rady Gminy.

Radny Piotr Królikiewicz przedstawia swoje niezadowolenie w związku z obchodzeniem świąt narodowych. Uważa, że powinny być organizowane częściej i powinny być bardziej promowane i nagłaśniane.

Radna Emilia Szyłko powiedziała, że chciałaby, aby w mieście pojawiło się więcej ławek i koszy na śmieci, których brakuje w Goleniowie.

Radny Oskar Boba zauważył, że skatepark – główne miejsce spotkań młodzieży jest w tragicznym i opłakanym stanie. Jako przykład podał boisko do koszykówki. Powiedział, że z czterech koszy na boisku zostały dwa kosze, które są przekrzywione, co uniemożliwia grę na nich. Jak drugi przykład podaje rampy do jazdy na deskorolce, hulajnodze i rowerze. Wystają z nich kawałki drewna i drzazgi, co stwarza zagrożenie dla młodzieży.

Skład Młodzieżowej Rady Gminy w Goleniowie

(red.)

Dodaj komentarz