Toalety pozamykane … rodzice półtorej godziny na stojąco

Toalety pozamykane … rodzice półtorej godziny na stojąco – to podsumowanie treści listu do refakcji, jaki nadesłała jedna z mam, której pociechy regularnie, w ramach treningów piłkarskich, korzystają z boiska Orlik, położonego przy ul. Szkolnej w Goleniowie.

Szanowna Redakcjo, mam ogromną nadzieję na publikację mojej korespondencji, gdyż cały sezon 2022/2023, jako opiekunowie, którzy przyprowadzają swoje pociechy na treningi, staliśmy po półtorej, a czasami –  gdy był turniej – nawet  i trzy godziny na nagich w pełnym słońcu, bez możliwości skorzystania z toalety. 

Nie do wiary, że nikt z zarządców nie wpadł jeszcze na pomysł ustawienia kilku ławek dla osób przyprowadzających dzieci na treningi. Ponadto, bardzo często w monecie rozgrywek, zwłaszcza w weekendy, skorzystanie z toalety jest niemożliwe. 

Proszę o poruszenie tej sprawy na Państwa portalu. Mam nadzieję, że w sezonie 2023/24 będzie już można w sposób cywilizowany spocząć na ławkach, czekając na dzieci, a także skorzystać z toalety. 

Dane osoby piszącej cytowany list i autorki zdjęć do wiadomości redakcji.

Czekamy na Państwa sygnały w takich i podobnych sprawach oraz na Wasze pomysły pomagające usprawnić życie mieszkańcom. Informacje , postulaty , wnioski udokumentowane zdjęciami i filmami można wysyłać na naszą redakcyjną pocztę e-mail : [email protected]

Gwarantujemy pełną anonimowość, chyba że w treści wiadomości umieszczona zostanie wyraźna dyrektywa o treści ” Zgadzam się na upublicznienie imienia i nazwiska”

Tragiczny obraz rakiety na placu zabaw – List do redakcji

(red.)

Dodaj komentarz