Mieszkanka podziękowała policjantom ze Stepnicy

Do Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie wpłynęła wyjątkowa wiadomość od mieszkanki powiatu goleniowskiego, która złożyła podziękowania na ręce Pana Komendanta, za sprawne działanie funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Stepnicy.

“Szanowny Komendancie,

Chciałabym wyrazić moją najszczerszą pozytywną opinię na temat wczorajszej sprawnej akcji funkcjonariuszy mł.asp. Marcela Kominek i sierż. Zbigniew Karzyszka z PP w Stepnicy.  Sprawa miała miejsce 21.06.2023 r. i dotyczyła kradzieży telefonu mojej małoletniej córki w Galerii Gryf w Szczecinie. Pana funkcjonariusze współpracowali z policjantami z Referatu Wywiadowczego KMP w Szczecinie, którzy koordynowali całą akcją.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, determinacji i skuteczności, jakie przejawili funkcjonariusze w tym zdarzeniu. W trakcie całej akcji zachowali wzorowe podejście do wykonywanych zadań. Byli zorganizowani w działaniach, szybko podejmowali decyzje i skutecznie współpracowali ze sobą. Ich umiejętność utrzymania spokoju i profesjonalizmu  była godna podziwu. Dodatkowo, chciałabym zaznaczyć, że Ich szybka reakcja i umiejętność kontrolowania sytuacji przyczyniły się do skutecznego rozwiązania problemu i odnalezienia telefonu. Wszystko odbywało się sprawnie i z pełnym poszanowaniem przepisów prawa, co przełożyło się na moje zaufanie do instytucji policji. Chciałam również podkreślić, że podczas całej akcji funkcjonariusze byli życzliwi i empatyczni w kontakcie z nami. Ich profesjonalizm łączył się z ludzkim podejściem.

Jestem Im ogromnie wdzięczna za to, że byli gotowi podjąć działania w tak błahej sprawie jak kradzież telefonu młodej dziewczynki. Dla większości byłaby to zapewne kolejna sprawa do umorzenia, a funkcjonariusze Kominek i Karzyszka włożyli kawał serca, żeby zobaczyć łzy szczęścia na twarzy mojej córki.

Mam ogromny szacunek dla Ich poświęcenia i oddania w pełnieniu  obowiązków.

Proszę na Ich ręce złożyć również  wielkie podziękowania od nas.

Profesjonalne i sprawne działanie funkcjonariuszy Posterunku Policji w Stepnicy zostało docenione i wyróżnione przez małoletnią dziewczynkę oraz jej mamę. Te szczególne słowa uznania dają niesamowitą satysfakcję oraz motywują funkcjonariuszy do codziennego działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu goleniowskiego.

Dziękujemy serdecznie za ten mały gest, który wywołał uśmiechy na twarzy zaangażowanych funkcjonariuszy.

st.sierż.Natalia Gogosza

Goleniowscy policjanci uratowali mężczyznę z pożaru

Dodaj komentarz