Mały Oluś z Misiowego Przedszkola PILNIE potrzebuje wsparcia

Pięcioletni  Oluś, wychowanek Misiowego Przedszkola w Goleniowie, choruje na niebezpieczną chorobę nowotworową, jaką jest ostra białaczka limfoplastyczna.

Jesienią ubiegłego roku chłopiec zachorował, wydawałoby się na zwykłe przeziębnie.  Niestety Oluś coraz bardziej słabł i trzeba było zrobić szczegółową diagnostykę. Badania wykazały bardzo złośliwy nowotwór szpiku kostnego. Od tego czasu, szpital stał się jego drugim domem. Ostatnia wdrożona chemioterapia, została źle przyjęta przez organizm dziecka, i jeżeli powtórzy się taka sama sytuacja ponownie, trzeba będzie zaprzestać leczenia tą metodą. Istnieje jednak szansa leczenia preparatem nierefundowanym, który jest poza zasięgiem finansowym rodziny.

Jako przedszkolna społeczność staramy się wesprzeć Olusia i jego rodzinę. Zdajemy sobie sprawę jak kosztowne jest leczenie. Dlatego podjęliśmy inicjatywę zorganizowania  pomocy, w formie, otwartego pikniku charytatywnego dla naszego wychowanka. Każda złotówka przekazana przez ludzi o dobrych sercach to cegiełka do budowania zdrowia tego dziecka.

Piknik odbędzie się 15.06.2023r, w ogródku przedszkola, przy ulicy Pocztowa 15/18, od godz. 15.00 do 19.00. S

W programie każdy znajdzie coś dla siebie (zumba, zabawy taneczne, licytacje, rękodzieła, dmuchańce, smakołyki i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych). Zgromadzone fundusze, zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z leczeniem.  Mamy nadzieję, że nie tylko darowizna ale, także obecność wielu ludzi dobrej woli, doda Olusiowi siły do walki i szybkiego powrotu do zdrowia.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Goleniowa i okolic.

Organizatorzy

Dziecko ma orzeczenie i co dalej ? . . . – wasza xyz

 

Dodaj komentarz