Witam Redakcję Goleniów.net,

Na początku, chciałbym serdecznie podziękować, że jesteście i potraficie wsłuchać się w głos mieszkańców, a nie w głos władzy. 

Pozwoliłem napisać do Państwa, gdyż nie mogę już dłużej słuchać tego jak biedne i poszkodowane są kluby sportowe po podziale dotacji. 

Środowisko sportowe zamiast łączyć się, jest totalnie podzielone. Gadanie po kątach, rozsiewanie plot, wpisy na FaceBooku, że Ci są tacy, a  tamci owacy staje się w tym momencie żałosne. Najbardziej jednak poruszyło mnie to, że prezesi klubów sportowych zaczynają “czepiać się” Artura Panka, który jest radnym gminy, a także prezesem klubu OKS Center MD Goleniów

Tak zwani “koledzy’ – konkurencja, zarzucają mu, że jego klub dostaje pieniądze bo jest on kolegą burmistrza, że gmina inwestuje w infrastrukturę na boisku na którym grają piłkarze z klubu, że prowadził zbiórkę na auto, której rzekomo nie rozliczył, że jego klub parkuje auto zastawiając plac itp ..

Nikt z tych wspomnianych kolegów nawet się nie zastanowił ile ciężkiej pracy i swojego prywatnego czasu angażuje Artur Panek, w to aby klub sportowy mógł rozwijać się i wspierać młodych ludzi z naszej gminy. Nikt nie widzi, ale wszyscy gadają i opluwają ? Dlaczego to robią ? Z czystej zazdrości. Dlatego, że Artur jest od nich lepszy. 

Wiem Szanowna Redakcjo, że z burmistrzem wam nie po drodze. Szczerze mówiąc mi też nie ! Jednak nie mogę już patrzeć na tą obłudę szczególnie środowiska piłkarskiego i mówienie nieładnie o człowieku tylko dlatego, że popiera działania Krupowicza. Czy ma to jakieś znaczenie w kontekście tego, że robi dobrą robotę na rzecz naszych dzieci i młodzieży. Zdecydowanie nie !

Liczę, że mój list zostanie upubliczniony. 

Wasz stały czytelnik.

TREŚĆ LISTU PUBLIKUJEMY BEZ KOREKTY

Dane osób piszących do wiadomości redakcji. 

Listy do Redakcji – Goleniów.net

Podobno jest już wszystko umówione …

(red.)

Dodaj komentarz