Partia Korwina z wiosennym apelem do radnych

Dziś, w poniedziałek 21 marca 2022, rozpoczęła się kalendarzowa wiosna i zgodnie z tradycją jest to czas topienia Marzanny.

W tym roku Partia KORWiN w Goleniowie miała zaszczyt zorganizować to wydarzenie w nieco innej koncepcji.

Jeszcze pół roku temu w gminie Goleniów trwał pat śmieciowy. Kiedy skończyła się ówczesna umowa gminy Goleniów z odbiorcą odpadów – PGK, miasto oraz sąsiednie miejscowości utonęły w śmieciach. Burmistrz oraz radni gminy nie umieli dojść do porozumienia tej sprawie. Na szczęście to się już skończyło, na nieszczęście oznaczało to bardzo wysoką podwyżkę stawki za wywóz oraz wątpliwą sławę w całym kraju – relację z Goleniowa zdawały największe stacje telewizyjne w Polsce, dlatego w tym roku Marzanna symbolicznie utonęła w śmieciach.

„Burmistrzu, szanowni Radni, zostaliście wybrani przez mieszkańców gminy, aby działać w ich interesie! My, członkowie partii KORWiN, jesteśmy zwolennikami czynnego rozwiązywania problemów, dlatego przygotowaliśmy trzy proste rady, aby owocnie wypełniać swoje obowiązki.

Porzućcie Własny interes, interes partyjny oraz nie bądźcie egocentryczni, a Wasza praca dla mieszkańców przyniesie wiele korzyści i sprawi Wam dużo przyjemności.”

Podpisano:

Oddział Goleniów partii KORWiN

 

Nowego Prezesa PGK trzymają w tajemnicy

(red.)

 

Dodaj komentarz