Dyżury w Urzędach Skarbowych w zakresie Polskiego Ładu

Od wtorku 11 stycznia w urzędach skarbowych uruchamiamy dyżury podatkowe o Polskim Ładzie.

W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych będą udzielać informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie. Informację będzie można uzyskać w urzędzie skarbowym osobiście lub kontaktując się telefonicznie.

W Powiecie Goleniowskim można dzwonić pod poniższy numer telefonu: Urząd Skarbowy w Goleniowie
tel. 91 43 21 500

Można również umówić się na wizytę w urzędzie skarbowym dotyczącą zmian podatkowych wprowadzonych Polskim Ładem, korzystając z usługi rezerwacji na stronie wizyta.podatki.gov.pl (link otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym).

  • Zapraszamy na stronę wiecejwportfelach.gov.pl.
  • Znajdują się tam pytania i odpowiedzi, które przybliżą Wam konkretne zagadnienia związane z Podatkowym Polski Ładem.
  • Baza pytań jest na bieżąco aktualizowana.

Najważniejsze informacje znajdą tam dla siebie zarówno pracownicy, pracodawcy, seniorzy jak i przedsiębiorcy. Jest też zakładka dotycząca wsparcia dla rodzin.

Przygotowany jest również dział „pytania i odpowiedzi” (Q&A), w którym są odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania na temat reformy podatkowej.

Sekcja ta jest na bieżąco aktualizowana.

Na portalu wiecejwportfelach.gov.pl znajdują się też m.in. przykładowe wyliczenia dotyczące korzyści finansowych, a dzięki kalkulatorowi miesięcznego wynagrodzenia każdy pracownik może wyliczyć swoją miesięczną pensję „na rękę”.

(red.)

Czy Goleniów skorzysta na Polskim Ładzie?

 

One thought on “Dyżury w Urzędach Skarbowych w zakresie Polskiego Ładu

Dodaj komentarz