Koncert studentów wokalistyki Akademii Sztuki w GDK

Ogromnie nas cieszy, iż Goleniowski Dom Kultury ruszył z kopyta i już zaprasza wszystkich na Koncert Studentów Wokalistyki Akademii Sztuki w Szczecinie, którzy zaśpiewają dla nas najpiękniejsze arie i pieśni.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne. Koncert będzie miał miejsce na sali widowiskowej GDK 01.07.21 pomiędzy 18:00, a 21:00.
Jak można przeczytać w wydarzeniu na FunPage GDK-u:
Wydział Wokalny Akademii Sztuki w Szczecinie, organizuje co roku Akademię Wokalno – Aktorską. Odbywa się ona, dzięki przychylności władz Uniwersytetu Szczecińskiego w Kulicach, nieopodal Nowogardu, w dworku zbudowanym w połowie XIX wieku przez rodzinę Bismarcków. Obecnie jest to Międzynarodowy Ośrodek Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Szczecińskiego. Od wielu lat jest to miejsce szczególne dla wokalistów.
Dzięki staraniom prof. dr hab. Dariusza Dyczewskiego, byłego Rektora AS oraz dr hab. Ewy Filipowicz-Kosińskiej – od początku dyrektor Letniej Akademii Wokalno- Aktorskiej, pierwsza Akademia Wokalno Aktorska odbyła się w 2017 roku.
Przez te lata uzdolniona wokalnie młodzież, nie tylko z Akademii Sztuki, ale całej Polski, a także z zagranicy, miała możliwość pracy ze wspaniałymi pedagogami.
Organizatorami wydarzenia są:
– Goleniowski Dom Kultury
– Akademia Sztuki w Szczecinie
– Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Goleniowie
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 🙂
(red.)

Dodaj komentarz