Mało kto bywa na posiedzeniach Komisji Skarg, Wniosków i Petycji a przyznać musimy, że rzeczy które się tam dzieją to nie lada magia oraz umiejętności zastosowania iluzji w praktyce, czego pozazdrościć Pani Przewodniczącej mogą najlepsi blefiarze świata.

Oferujemy: niemieckie oraz czeskie maści przeciwbólowe najwyższej jakości

 

Pani Lucyna Skałecka – Włodarczyk to, w naszej ocenie, mistrzyni ceremonii – prawdziwy majstersztyk.

Kobieta, która potrafi tak zawoalować każdą niekorzystną sprawę dla swojego Pana, że ogólnie rzecz ujmując nie opłaca się nawet wnosić do komisji czegokolwiek, gdyż treść rozstrzygnięcia znana jest już na starcie, a brzmi BEZZASADNA !

Na przykład wczoraj – 08.12.21r.,  jedna ze skarżących wniosła drogą mailową do Pani Przewodniczącej o możliwość zabrania głosu i zadawania pytań. Oczywiście pytań związanych z treścią skargi oraz materiału dowodowego zgromadzonego w przedmiotowej sprawie. Skarżąca z pewnością nie chciała zadawać Pani Przewodniczącej ani członkom komisji pytań typu; co dziś jecie na obiad kurczaka czy schabowego ?

Jakże była zdziwiona kiedy otrzymała maila o poniższej treści:

Dobry wieczór,

w odpowiedzi na Pani pismo, uprzejmie informuję, że – na podst. par.53 ust.5 Statutu Gminy Goleniów – Prowadzący może udzielić głosu również innym (poza radnymi i osobami zaproszonymi na posiedzenie) osobom przebywającym w sali posiedzeń.

Statut nie przewiduje zadawania pytań.

Z poważaniem

Lucyna Skałecka-Włodarczyk

Czujecie Państwo tą MAGICZNĄ ATMOSFERĘĘĘĘ ?

(red.)

 

 

 

Dodaj komentarz