Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu start już DZIŚ – Turystycznie z Goleniów. Net

Rozpoczyna się weekend, a wraz z nim wiele wydarzeń. Największa impreza będzie w Wałczu w krainie jezior, gdzie odbędzie się piąta edycja Festiwalu Dwóch Jezior. Każdego roku wydarzenie przyciągało ponad 50000 uczestników. Tegoroczny Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu będzie odbywał się na terenie całego miasta. 
 
– Festiwal Dwóch Jezior to trzydniowe wydarzenie promujące aktywny wypoczynek nad wodą, okraszone dobrą muzyką i licznymi atrakcjami. Oferta, którą przygotowaliśmy sprawia, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie tyko aktywnie spędzi czas, ale również posłucha dobrej muzyki i dowie się, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą.

Scena festiwalowa usytuowana jest na promenadzie nad jeziorem Raduń. Jest to  miejsce spotkań wałczan, które podkreśla sportowy i rekreacyjny charakter naszego miasta – mówi Maciej Żebrowski, burmistrz Wałcza, prywatnie żeglarz. 

Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu potrwa od piątku do niedzieli. Do Wałcza w niespełna dwie godziny można dojechać ze Szczecina, Poznania, Koszalina czy Bydgoszczy.  Szczegółowy program imprezy:

https://www.festiwaldwochjezior.pl/index.php/64-home-blog/184-2-festiwal-dwoch-jezior-07-09-lipca-2017

Na zdjęciu: Festiwal Dwóch Jezior w Wałczu to duża liczba wydarzeń sportowych i kulturalnych. Wyścigi smoczych łodzi to jedna z propozycji promujących sport na jeziorach w Wałczu.

 

Foto główne źródło: https://www.facebook.com/festiwaldwochjezior
(red.)

Dodaj komentarz