Jak widać nie samym rockiem żyje Goleniów. Folklor, ludowe klimaty, śpiew, muzyka na żywo, radość oraz mnóstwo pozytywnej energii wypełniło w minioną sobotę salę widowiskową Goleniowskiego Domu Kultury.

Przedstawiamy Państwu skromną, mini galerię z wydarzenia ( zarejestrowaną podręcznym aparatem ). Niestety, Dyrektor Domu Kultury nie odpowiedział na naszą prośbę aby zamieścić krótki opis oraz fotorelację na stronie GDK ze swoich zasobów promocyjnych. Z ostatniego folklorystycznego wydarzenia również nie mam relacji, gdyż jak stwierdził Dyrektor – Maciej Ratajczyk, nie została ona zaplanowana na owo wydarzenie. Szkoda Szanowni Państwo, gdyż było na co popatrzeć i czego posłuchać.

Jednak obiecujemy, iż następnym razem postaramy się o lepszy aparat aby jeszcze piękniej nakreślić ciężką pracę naszych młodych artystów oraz ich instruktorów.

Ogromna radość na twarzach tancerzy oraz publiczności, szerzenie tradycji narodowych oraz sposobność bycia razem w miłej atmosferze to podstawa prawidłowego rozwoju każdego młodego człowieka.

 

(red.)

Dodaj komentarz