BABINIEC – czyli ODZIEJ się w SZTUKĘ –

Każda kobieta ma prawo do tego aby czuć się piękna i wyjątkowa. Każda ma prawo mieć 10 kilo na plusie lub 10 na minusie. Każda ma prawo marzyć, idealizować, mieć chandrę, a co najgorsze może również nie mieć w co się ubrać … i to codziennie 😊 Życie doświadcza kobiety w większym stopniu niż mężczyzn ( sorry Panowie, ale taka prawda), dlatego każdej z nas należy się fajna kiecka, piękne biżu, nietuzinkowa filiżanka czy ekstrawagancka torebka.

Babiniec – czyli ODZIEJ się w SZTUKĘ

W Szczecinie przy ulicy Jagiellońskiej, jest takie jedno niepozorne miejsce, które już po przekroczeniu progu zmienia szarość dnia w coś niebywałego. To tam wśród magicznych wytworów wyobraźni oraz ludzkich rąk poczujesz sztukę w każdym zakątku swojego ciała i umysłu.

To pracownia w której każda z nas – kobiet – bez względu na wiek, wagę, poglądy polityczne, uwarunkowania genetyczne i inne … na pewno znajdzie coś, co do niej zakrzyczy, coś w czym absolutnie zakocha się po uszy.

Babiniec to swoistego rodzaju galeria dzieł sztuki, a każda sztuka jest tu jedna jedyna i niepowtarzalna. Tu wszystko ma unikatowe oblicze. Tu nie ma produkcji masowej. Tu jest totalna personalizacja oraz moc pozytywnej energii i cudnej dobrej intencji. Nie ma słów, które choć w części oddadzą magię i energię tego miejsca, dlatego ani słowa więcej … po prostu zobacz galerię, a jeśli poczujesz miłość wejdź na Babińcowy FunPage:

https://www.facebook.com/Babiniecbohoarts

 

 

( red.)

Dodaj komentarz