Jeśli Rybka to tylko Tawerna PANORAMA Stepnica

Wyśmienite jadło, inspirujące wnętrze, przesympatyczna obsługa, duży plac zabaw oraz ogródek restauracyjny z widokiem na zalew to jedynie odrobina całości jaką ma do zaoferowania gościom Tawerna Panorama w Stepnicy.

Knajpy w miejscowościach turystycznych to standard. Są lepsze lub gorsze. Ta o której Państwo czytacie jest totalnie wyjątkowa.

Co wpływa na jej niezwykłość ciężko orzec jednoznacznie. Może lokalizacja, może wystrój wnętrza, a może energia i serce jakie wkładają właściciele restauracji aby każdy gość mógł poczuć się po królewsku. W każdym bądź razie cokolwiek to jest nadaje temu miejscu niebywałego, ponadprzeciętnego czaru i uroku.

Restauracja składa się, można powiedzieć, z trzech części. Pierwsza sala „ kominkowa”, w której panuje atmosfera ciszy, spokoju i intymności. Drugie pomieszczenie to przestronna sala zaprojektowana w klimatach nadmorskich. Trzecia cześć Tawerny to ogródek restauracyjny z widokiem na zalew oraz bezpiecznym placem zabaw dla najmłodszych gości.

Jeśli na Rybkę to tylko Tawerna

W tej knajpie pysznej jest wszystko, jednakże na szczególe wyróżnienie zasługuje rybka z pieca.

Smak tej potrawy jest niesamowity, ryba rozpływa się w ustach, a niebywały walor tego dania sprawia, że każdy kto jej skosztuje zapragnie zrobić to ponownie.

Restauracja Tawerna zaprasza Państwa przez cały tydzień w godzinach 12:00 – 20:00 ( niedziela czynne do 19:00 ).

Tawerna oferuje Państwo również możliwość noclegu w jednym z przytulnych, gościnnych pokoi.

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.facebook.com/tawernapanorama

Zapraszamy serdecznie w imieniu właścicieli oraz własnym 😊

( red.)

 

 

 

 

Dodaj komentarz