Goleniów MARIHUANĄ Długi i Szeroki

Do naszej redakcji, ostatnimi czasy, zgłaszają się rodzice dzieci korzystających z miejskiego placu zabaw przy ul. Kościuszki ( koło Internarcha ), którzy jawnie wyrażają swój sprzeciw przeciw sprzedaży suszu oraz innych artykułów zawierających w sobie konopie siewne, w automatach usytułowanych tuż obok miejsca zabaw dla dzieci.

Do niedawna, w naszym mieście, jedynym miejscem w którym można było nabyć artykuły konopne stacjonarnie był sklep dr Green Top. Kolejno, na mapie naszego miasta, jak grzyby po deszczu, zaczęły pojawiać się następne punkty. Najpierw, obok wejścia do sklepu Intermarche, powiał się jeden automat z w/w produktami następnie tuż wizawi placu zabaw drugi.

„ Czy w naszym mieście naprawdę jest tak ogromne zapotrzebowanie na te produkty … ? Czy nie ma już innych miejsc gdzie mogą stanąć te maszyny … ? Czy my jako rodzice, mieszkańcy nie mamy nic do powiedzenia w tej sprawie ?” – to standardowe pytania kierowane lawinowo do naszej redakcji.

Wszystko zgodnie z prawem

Sprawdziliśmy to. Zarówno jeden jak i drugi automat jest postawiony legalnie na terenie prywatnym. Ponadto, należy zaznaczyć, iż produkty w nich sprzedawane są w pełni zalegalizowane w Polsce. Z prawnego punktu widzenia wszystko jest w jak najlepszym porządku.  Jednak czy z moralnego ?

Jesteśmy ciekawi Państwa opinii w tej sprawie. Dajcie znać w komentarz na naszym FunPage lub bezpośrednio na e-mail: [email protected] z dopiskiem – Automaty.

 

( redaktor blue )

One thought on “Goleniów MARIHUANĄ Długi i Szeroki

Dodaj komentarz