Trzy razy odwoływana maszewska premiera w końcu dla szerokiej publiczności

„HEJ-TY” na kanale youtube  w ramach FESTIWALU FAMA.

Nic nie zastąpi teatru w żywym kontakcie z widzem. To bezsprzeczne i niepodważalne. Nadarzyła się jednak okazja z wiadomych przyczyn, byśmy „HEJ, TY”, który ostatnio pokazywaliśmy na terenie Słowacji, a wcześniej m.in. w Rosji nagrali i pokazali on-line szerszej publiczności i to niekoniecznie związanej na co dzień z teatrem. Dlatego mimo wątpliwości robimy to i zapraszamy już dzisiaj na kanał youtube.

Bardzo byśmy chcieli, by zobaczyli go Ci, którzy nie będą mieli tej okazji w najbliższym czasie. W szczególności placówki opiekuńczo-wychowawcze oraz inne podobnego typu podmioty. A najbardziej te, gdzie przebywają przede wszystkim młode kobiety. Bo to krótki spektakl zrealizowany z młodymi kobietami przede wszystkim dla kobiet, dla młodzieży i studentów. Ale nie tylko.

Nagranie, które ujrzycie będzie w bardzo dobrym zapisie. Dzięki m.in. Teatrowi KANA (wielkie dzięki) oraz Piotrowi Krężelowi, który podjął się nagrania naszego spektaklu.

Poza FAMĄ, to „HEJ, TY” pokazujemy w ramach „Social Maszyny”, który jest naszym i ludzi z gminy Maszewo społecznym projektem od wielu tygodni.

Link do spektaklu:

 

 

“HEJ, TY”

Reżyseria: Marek Kościółek i Anna Giniewska

Występują: Aleksandra Czubińska oraz Nikola Palej

Światła: Paweł (Kofej)

Zapraszam w imieniu Teatru Krzyk

Marek Kościółek

Dodaj komentarz