Spotkanie autorskie z Joanną Racewicz 8 kwietnia 2024 r. godz. 17.00 Wstęp wolny.

 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie zaprasza na spotkanie autorskie z Joanną Racewicz, znaną dziennikarką, autorką książek i trenerką wystąpień publicznych.

 

Joanna Racewicz z wykształcenia jest polonistką. Przez wiele lat była prezenterką telewizyjną, w tym Panoramy w TVP2.

W październiku 2006 roku odeszła z TVP.

W dorobku literackim Joanny Racewicz znajdują się książki wydane przez wydawnictwo Zwierciadło, Purple Book i Wydawnictwo RM. Wśród nich znajduje się wydana w 2011 roku książka pod tytułem „12 rozmów o miłości. Rok po katastrofie”, „12 rozmów o pamięci. Oswajanie nieobecności”, „13 rozmów o pandemii” i wydane w 2022 i w 2023 roku –„To nie kraj, to ludzie” oraz „Sypiając z prezesem. Prawdziwe historie kobiet w przemocowych związkach”. Ostatnia książka stworzona była wraz z Kiarą Ulli.

Racewicz ma na swoim koncie nominację do nagrody Telekamery Magazynu Tele Tydzień, którą otrzymała w 2004 roku. To współprowadząca audycji radiowej Jedynki Cztery pory roku i porannego programu emitowanego przez Polskie Radio Program pierwszy. Książki autorstwa Joanny Racewicz zostały wyróżnione w kategorii literatura faktu i esej dziennikarski.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

 

(red.)

 

Wiemy, kto otworzy Urodziny Goleniowa!

Wiemy, kto otworzy Urodziny Goleniowa!

 

 

 

 

Dodaj komentarz