Z ogromną przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy pomiędzy klubem Ina Goleniów, a ekstraklasowym zespołem Warta Poznań.

Jak powiedział dla nas – Piotr Winogrodzki – prezes zarządu Ina Goleniów – zarząd od początku swojej kadencji bardzo intensywnie działał, by powyższa współpraca doszła do skutku i po kilku miesiącach starań, wszyscy mogą zgodnie wykrzyczeć MAMY TO!

 

-Ta inicjatywa to przede wszystkim ogromny krok w kierunku rozwoju młodych biało-zielonych. Dzięki nawiązanej współpracy nasi młodzi adepci będą mogli uczestniczyć w testach jednej z najlepszych Akademii Piłkarskich w Polsce, jeździć na turnieje oraz uczestniczyć w obozach z przyjaciółmi z Warty.
To co wyróżnia naszą współpracę to brak nacisku na natychmiastowe zmiany barwy młodych zawodników, czyli brak tzw. “agresywnego scoutingu”. Dzięki przekazywanemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze trenerskiej wspólnie doszliśmy do porozumienia, że do pewnego wieku jesteśmy w stanie stworzyć sprzyjające warunki rozwoju młodych zawodników i zawodniczek w naszej Inie Goleniów.
Nie zmienia to faktu, że najbardziej utalentowani zawodnicy naszej szkółki będą pod stałą obesrwacją klubu z Zielonej części Poznania i uczestniczyć m.in. w indywidulanych projektach szkoleniowych.

-Kolejnym plusem nawiązania porozumienia będzie uczestnictwo naszych trenerów w warsztatach oraz stażach trenerskich organizowanych przez Wartę Poznań. Wymiana doświadczenia oraz przekazanie wiedzy szkoleniowej pozytywnie wpłynie na rozwój naszej kadry trenerskiej, a przede wszystkim na szkolenie w naszej Szkółce.

-Punktem naszej współpracy będą również wspólnie organizowane turnieje piłkarskie, mecze sparingowe czy innego rodzaju wydarzenia sportowe, które pozytywnie wpłyną na rozwój naszych zespołów młodzieżowych.

-To ogromny, następny krok w kierunku rozwoju naszego klubu, który odbije się bardzo pozytywnie na naszych młodych, zdolnych zawodnikach.
Korzyści naszej współpracy są obustronne, dlatego WARTO ! – dodaje pan P. Winogrodzki.

(red.)

Posterunek w Kliniskach z dofinansowaniem Gminy Goleniów

Dodaj komentarz