Tego jeszcze nie było. Bezpłatne porady weterynarza ! 7/3h

Tego jeszcze nie było. Bezpłatne rozmowy z weterynarzem dostępne 7 dni w tygodniu już od 18 czerwca

 

Nie można leczyć swojego pupila przez teleporadę. Ale zawsze można porozmawiać z doświadczonym lekarzem weterynarii o niepokojących cię zachowaniach czy objawach zwierzaka. Zwierzolubie MójWeterynarz.Online 18 czerwca startuje z projektem, którego w Polsce dotąd nie było.

Ekspert dostępny… zawsze

Ale to nie znaczy, że jeśli pies czy kot poczuje się gorzej wieczorem, albo w weekend, to trzeba czekać na rozmowę ze specjalistą do rana, czy do poniedziałku. Już w najbliższą niedzielę, 18 czerwca rusza nowatorski projekt MójWetrynarz.Online. Na stronie internetowej, którą od pierwszego wejrzenia pokochali właściciele zwierząt i weterynarze. Każdy, kto poczuje potrzebę porozmawiania z doświadczonym lekarzem weterynarii na temat swojego zwierzaka – może to zrobić. 7 dni w tygodniu między 20:00 a 23:00 eksperci pozostają do dyspozycji.

Nie leczą, ale powiedzą, gdzie się udać po pomoc, jeśli ta jest konieczna. Rozmowa może odbywać się głosowo lub w formie video, gdzie będzie widać lekarza, a on zobaczy właściciela wraz ze swoim pupilem. Nie trzeba się rejestrować, wystarczy kliknąć link i poczekać na wolnego specjalistę. Rozmowy są bezpłatne i dostępne dla każdego zwierzoluba.

Mniej stresu i więcej lekarzy

Ta wideokonferencja to mniej stresu dla właściciela i jego zwierzaka. Nie trzeba jeździć w nocy od lecznicy do lecznicy.

„Warto wspomnieć, że nasi lekarze mają do dyspozycji niesamowicie sprawną sztuczną inteligencję, która znacznie usprawnia ich pracę na dyżurach” – mówi Mirosław Januszewski przedstawiciel Prostej Giełdy S.A. operatora serwisu.

Sztuczna inteligencja ułatwia analizę wyników badań i objawów zwierzaka, co przyspiesza rozmowy i pozwala właścicielowi i jego zwierzakowi spokojnie zasnąć. Lekarze współpracujący z serwisem od wielu miesięcy testują wersję BETA narzędzia i jednym głosem przyznają, że komfort i tempo ich pracy znacznie wzrosło.

Wcześniej MójWeterynarz.Online oferował rozmowy ze specjalistą raz w tygodniu, jednak zainteresowanie właścicieli zwierząt było tak duże, że zdecydowano o rozszerzeniu oferty na codzienne dyżury. Rozmowy są dostępne również w weekendy. Wszak tak to zwykle bywa, że najpilniejsze potrzeby zachodzą, kiedy lecznice są zamknięte.

Ty i twój pupil pokochacie ten adres

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w wielkim mieście, czy na wsi, czy jesteś w domu, czy właśnie rozpocząłeś urlop, zapisz sobie ten adres https://mojweterynarz.online/pomoc/, bo on ułatwi życie i pozwoli zachować spokój każdemu miłośnikowi zwierząt.

Prosta Giełda S.A., to spółka, która 11 kwietnia zadebiutowała na NewConnect, zajmuje się produkcją i modernizacją systemów informatycznych dla innowacyjnych startupów. Zapowiada start nowej wersji platformy już 18 czerwca bieżącego roku po zakończeniu testów wewnętrznych.

Źródło informacji oraz foto: Prosta Giełda S.A.

 

 

 

 

Inny ciekawy artykuł

Czym chata bogata – Festyn Rodzinny w Miękowie już w sobotę

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz